Aktualności

Celiko – bez glutenu na Boże Narodzenie i cały rok

Starannie opracowana receptura, wysoka jakość i bezpieczeństwo – bezglutenowe produkty marki Celiko sprawdzą się w czasie Świąt Bożego Narodzenia i przez cały rok!

Celiko to polska firma, obecna na rynku od 1982 roku, jeden z pionierów produkcji żywności dla osób stosujących diety eliminacyjne w Polsce. Celiko stawia na zachowanie zasad bezpieczeństwa i wysokiej jakości oraz ciągły rozwój – nowoczesne linie produkcyjne oraz wyspecjalizowany zespół to gwarancja produkcji zdrowej żywności i artykułów bezglutenowych na doskonałym poziomie. W ofercie Celiko znajdują się między innymi słodycze, owoce liofilizowane, a także napoje, desery oraz wypieki w proszku, w formie koncentratów spożywczych. Szeroki wybór produktów marki Celiko jest dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Smacznie i bez glutenu – produkty Celiko w ABE Dystrybucja

Bez glutenu, ale smacznie i słodko – produkty Celiko są świetnym uzupełnieniem diety bezglutenowej, przede wszystkim dla miłośników słodyczy. Pod marką Celiko znajdziemy owoce liofilizowane i batony na bazie owoców liofilizowanych, napoje do samodzielnego przygotowania – oranżady w proszku, kakao ciemne i kakao instant oraz kawy cappucino, desery – kisiele, budynie i galaretki bez glutenu, bezglutenowe koncentraty ciast oraz produkty cukiernicze – proszek do pieczenia, cukier żelujący oraz cukier wanilinowy. W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja pojawiają się kolejne bezglutenowe nowości marki Celiko.

Proste i smaczne wypieki bez glutenu Celiko

Bezglutenowe mieszanki do wypieku ciast Celiko to świetny sposób na łatwe i szybkie pieczenie. Na bazie koncentratów oraz kilku podstawowych składników każdy może upiec pyszne ciasto w domowym stylu. Firma Celiko poprawia receptury swoich wypieków, aby były jeszcze smaczniejsze i bardziej wartościowe – tak jak bezglutenowe Muffinki czekoladowe z kremem budyniowym, Muffinki waniliowe oraz Brownie, które zyskały w ostatnim czasie nowy, udoskonalony skład.

Na Święta w hurtowni ABE Dystrybucja pojawiła się bezglutenowa nowość w klimacie Bożego Narodzenia – Piernik bez glutenu, tradycyjne, świąteczne ciacho, odpowiednie dla osób, które unikają glutenu. Na Święta i nie tylko przyda się również Uniwersalna mieszanka mąk bez glutenu Celiko. Mieszanka to świetna baza do przygotowania domowych potraw, takich jak na przykład tortilla, kopytka, pierogi, kluski, makaron, naleśniki oraz ciasto parzone.

Zapraszamy do zakupu produktów bez glutenu marki Celiko w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz