Aktualności

Chrupasy – lekkie i chrupiące przekąski na każdą okazję

Lekkie przekąski z prostym składem, na słono i słodko – Chrupasy to nowa seria wafli pszennych dla każdego od polskiej marki As Babuni.

As Babuni to polska firma o długiej tradycji, która opiera się na sprawdzonych recepturach i rzemieślniczych metodach produkcji. As Babuni znana jest ze swoich makaronów – wśród nich znajdziemy jajeczne makarony w domowym stylu oraz oryginalne pasty z dodatkiem siemiania lnianego, dla osób, które chcą łączyć zdrowy styl życia ze smacznym jedzeniem. Chrupasy to nowe podejście do znanych i lubianych wafli pszennych – oryginalne chrupiące przekąski w różnych smakach dostępne są już w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Przekąski dobre z natury

Wafle Chrupasy są świetną alternatywą dla popularnych słonych i słodkich przekąsek. Na pewno mają lepszy skład niż klasyczne chipsy, chrupki lub paluszki. Mają dużo mniej tłuszczów, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów, polepszaczy, wzmacniaczy smaku i konserwantów. Chrupasy są uniwersalne i wygodne – opakowanie zabezpiecza je przed pokruszeniem, a suche wafle nie brudzą palców. Świetnie sprawdzą się więc w pracy, szkole, podczas spotkań ze znajomymi, na wycieczce, w podróży, na pikniku, na seansach filmowych i przy każdej innej okazji.

Wafle w słodkich i wytrawnych smakach można wykorzystać jako bazę do lekkich kanapeczek albo podawać z dodatkiem ulubionych past, serków, owoców lub warzyw. Słodkie Chrupasy są pysznym i chrupkim dodatkiem do deserów, wyśmienicie będą smakować w towarzystwie kawy, herbaty lub gorącego kakao.

Wybierz swojego Chrupasa – lekkie przekąski w ABE Dystrybucja

Wafle Chrupasy w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to przekąski w 6 pysznych smakach. Na słodko są to Chrupasy Jabłko i cynamon oraz Truskawka ze śmietanką, a w wersji wytrawnej – Chrupasy Serowe z ziołami prowansalskimi, Paprykowe, Zielona cebulka i Masło z solą. Wafle Chrupasy są zaskakująco kruche, a w porównaniu do innych chrupkich przekąsek są mało kaloryczne – stanowią ciekawą propozycję dla osób, które prowadzą zdrowy, aktywny styl życia.

Wybór nowych, oryginalnych przekąsek marki Chrupasy oraz inne produkty As Babuni dostępne są  w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz