Aktualności

Zdrowe skandynawskie produkty Gron Balance

Gron Balance to bogaty wybór produktów dla świadomych konsumentów, którzy poszukują ekologicznych oraz bezpiecznych produktów o przemyślanym składzie i wysokiej jakości.

Gron Balance jest producentem ekologicznej żywności, kosmetyków dla dzieci i dorosłych oraz produktów do prania i sprzątania. Duńska marka dba o skład bez chemii oraz opakowania, które mają być jak najmniej szkodliwe dla środowiska, kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju. Produkty Gron Balance są dostępne w Polsce, a bogaty wybór artykułów duńskiej firmy można już znaleźć w hurtowni ABE Dystrybucja.

Naturalny wybór – żywność, kosmetyki, produkty dla domu Gron Balance

Produkty Gron Balance powstały z myślą o osobach, które szukają prostych i skutecznych rozwiązań oraz troszczą się o środowisko naturalne, bliskich i swoje zdrowie. W ofercie producenta znajdziemy ekologiczną żywność, kosmetyki i środki higieny oraz produkty dla domu – do prania i sprzątania, które powstają we współpracy z Duńskim Stowarzyszeniem Astmatyków i Alergików. Konsumenci doceniają skandynawską jakość, wegańskie formuły i wolność od mikroplastiku – w 2020 roku firma Gron Balance zdobyła certyfikat Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

Zielona równowaga – produkty Gron Balance w ABE Dystrybucja

Poszukujących wysokiej jakości, skandynawskich produktów zapraszamy do hurtowni ABE Dystrybucja. Nasz asortyment uzupełniliśmy o starannie dobrane artykuły duńskiego producenta. Polecamy żywność ekologiczną – mąki, makarony, warzywa konserwowe, dodatki do potraw, a także słodkie batony owocowe. W hurtowni ABE Dystrybucja znalazły się też hipoalergiczne kosmetyki i środki Gron Balance do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów – między innymi szampon i odżywka do włosów, krem do rąk, zmywacz do paznokci, patyczki higieniczne, płatki kosmetyczne oraz żel pod prysznic. Do oferty hurtowni ABE Dystrybucja dołączyły bezpieczne produkty dla dzieci Gron Balance, takie jak na przykład chusteczki nawilżane, szampon dla dzieci oraz pieluchy w różnych rozmiarach.

Gron Balance to także preparaty przeznaczone do sprzątania i prania – polecamy płyny, proszki oraz płyny do płukania do jasnych i kolorowych tkanin, a także asortyment środków do codziennego dbania o porządek w domu – płyny do czyszczenia, środki do zmywarki oraz płyn do mycia naczyń.

Zapraszamy do sprawdzenia wyboru produktów Gron Balance  w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz