Aktualności

Chwile pełne słodyczy i przyjemności z Mako

Wyjątkowe momenty potrzebują wyjątkowej oprawy. Słodycze Mako dodadzą szczególnego charakteru na stole na co dzień i od święta!

Mako to polski producent słodyczy, który działa od 1978 roku. Doświadczenie, wysoka jakość i niesłabnąca pasja do słodyczy sprawiają, że produkty Mako wciąż zdobywają serca miłośników słodkości. Mako, która działalność zaczynała jako niewielka firma rodzinna, dzisiaj dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym.

Firma Mako jest producentem kultowych słodyczy – „ciepłych lodów” – oraz asortymentu innych pysznych, różnorodnych słodyczy. Hurtownia ABE Dystrybucja rozpoczęła współpracę z polskim producentem.

Bezy Mako w hurtowni ABE Dystrybucja

Spody bezowe Mako to doskonały sposób na przygotowanie smacznego i efektownego deseru. Dzięki gotowym spodom zrobienie domowego tortu, który zachwyci gości, jest proste i szybkie – blaty wystarczy przełożyć ulubionym kremem, dodać owoce, tartą czekoladę, orzechy i inne dodatki. Krążki bezowe Mako powstają z wysokiej jakości składników, według sprawdzonej receptury, dlatego są wyjątkowo lekkie i kruche.

W hurtowni spożywczej dostępne są spody bezowe do tortów w dwóch rozmiarach – Krążki bezowe do tortów o wadze 300 gramów i średnicy około 18 centymetrów oraz Krążki bezowe do tortów o wadze 600 gramów i średnicy około 26 centymetrów. Opakowanie zawiera 3 gotowe spody bezowe.

Krążki bezowe do tortów sprawdzą się na każda okazję – na urodziny, imieniny, rocznice, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca lub jako szybki deser dla rodziny i znajomych. Spody bezowe Mako są doskonałym produktem na sezon komunijny oraz lato, gdy wybieramy desery w lżejszej wersji. To również produkt doskonały dla właścicieli kawiarni i cukierni.

Spody bezowe od polskiego producenta Mako dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz