Aktualności

Kawa RL9 w hurtowni ABE Dystrybucja

Dobra kawa o poranku – dla wielu z nas mała czarna to najlepszy sposób na poranne pobudzenie. Kawy RL9 to dawka energii oraz wyjątkowego smaku i aromatu, zamknięte w każdej filiżance.

Kawa RL9 to marka, która już podbiła serca i podniebienia kawoszy. Powstaje z wysokiej jakości specjalnie wyselekcjonowane ziarna z Ameryki Południowej, Azji i Afryki, a nad kompozycją pracowali doświadczeni sensorycy, którzy stworzyli wyjątkowe połączenie smaków i aromatów. Kawa RL9 to produkt dopracowany w każdym szczególe, aby zapewnić prawdziwe bogactwo doznań.

Kawy RL9 w hurtowni ABE Dystrybucja

Kawy marki RL9 dostępne są hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. W ofercie znalazły się kawy ziarniste i mielone, a także rozpuszczalne. Kawa mielona 100% Arabica Crema oraz kawa mielona 100% Arabica Espresso w opakowaniach po 100 i 250 gramów to wygodny i uniwersalny wybór do codziennego przygotowania aromatycznego napoju.

Zwolennicy samodzielnego mielenia kawowych ziaren mogą zdecydować się na te same rodzaje kaw w postaci ziarnistej, w opakowaniach 250 gramów lub 1 kilogram. Kawy ziarniste RL9 sprawdzą się również w ekspresach. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości kawy rozpuszczalne w słoikach o pojemności 100 i 250 gramów.

Ambasadorem marki jest znany na całym świecie polski piłkarz Robert Lewandowski, który tak mówi o kawie RL9:

„Pełna energii potrzebnej podczas codziennych aktywności. O aromatycznym i wyważonym smaku, skomponowana z starannie wybranych ziaren Arabiki. To moja filiżanka mocy, którą chcę podzielić się z innymi.

Kawy RL9 przyciągają wzrok starannie przemyślanym, eleganckim designem opakowań. Ich minimalistyczna szata graficzna wyróżnia je spośród innych kaw na półce. Z kolei wysokiej jakości ziarna i staranny proces ich przygotowania pozwala uzyskać produkt, po który klienci chętnie wrócą.

Kawy RL9 – ziarniste, mielone i rozpuszczalne – dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Można je zamówić na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz