Aktualności

Życie ma smak z Kotanyi

Dzięki przyprawom kuchnia nabiera smaku. Dobrze dobrane przyprawy potrafią sprawić, że nawet proste i dobrze znane przepisy nabierają wyjątkowego charakteru.

Kotanyi to austriacka firma z bardzo długimi tradycjami. W 1881 roku János Kotányi założył młyn papryki, w którym przetwarzał surowiec z własnych upraw. Z czasem powstawały kolejne zakłady, a firma rozwijała działalność. Obecnie firma Kotányi znana jest na całym świecie, a jej asortyment obejmuje ponad 4 tysiące pozycji – przypraw, marynat i panierek. Co ciekawe, firma zachowała swój rodzinny charakter – obecnie zarządza nią Erwin Kotányi, czyli prawnuk założyciela.

Oferta Kotanyi jest bardzo różnorodna. Miłośnicy dobrego jedzenia i gotowania znajdą w niej wysokiej jakości papryki, pieprze, przyprawy korzenne, zioła i mieszanki ziół, przyprawy do ciast i pieczenia, mieszanki przypraw, mieszanki przypraw do grilla, sole oraz przyprawy z serii Sekrety Kuchni Świata. Produkty Kotanyi pakowane są w torebki, wygodne młynki, słoje oraz większe, ekonomiczne opakowania. Bogaty wybór produktów Kotanyi dostępny jest w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Portfolio przypraw i innych produktów marki Kotanyi w hurtowni ABE Dystrybucja jest stale rozwijane. Wśród ostatnich nowości znalazły się Cebulka smażona (w opakowaniu 70 g) oraz Czosnek granulowany w młynku oraz propozycje dla smakoszy kuchni świata – Mieszanka przypraw Cimichurri (Argentyna) oraz Mieszanka przypraw Tandoori (Indie). Do portfolio hurtowni ABE Dystrybucja trafiły także ciekawe kompozycje przypraw – Pieprz cytrynowy, Przyprawa do słodkich ziemniaków i Przyprawa do ziemniaków klasyczna. Ofertę uzupełniły słodkie mieszanki, doskonałe do wypieków, deserów i kawy – Przyprawa korzenna do domowych wypieków oraz Posypka do kaw i deserów Karmel i wanilia, a także 3 słodkie kompozycje w młynkach – Kakao Moment, Nuta Kardamonu oraz Słony Karmel.

Produkty Kotanyi powstają z wysokiej jakości składników. Aromatyczne przyprawy wzbogacają smak ulubionych potraw oraz zachęcają do kulinarnych podróży. Na stronie producenta klienci znajdą ciekawe inspiracje i sposoby na wykorzystanie produktów Kotanyi w kuchni. To świetny sposób, aby przyprawić życie smakiem!

Szeroki asortyment sprawdzonych produktów marki Kotanyi oraz nowe, ciekawe propozycje dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Zapraszamy po więcej informacji!

Dodaj komentarz