Aktualności

Czysto i ekologicznie – Eco Naturo

Skuteczne sprzątanie, przyjazne dla zdrowia i natury – ekologiczne środki czystości Eco Naturo to propozycja dla osób, które chcą dbać o porządek i przyrodę jednocześnie, bez kompromisów.

Linia ekologicznych środków czystości Eco Naturo przeznaczona jest do codziennego stosowania. To seria produktów do sprzątania i prania, które mają skuteczne działanie i przemyślany, przyjazny dla środowiska skład. Są tak samo efektywne jak tradycyjne środki do sprzątania, a przy odpowiednim użytkowaniu wystarczają na taki sam okres czasu. Prosty skład zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych i podrażnień.

Ekologiczne środki czystości z serii Eco Naturo posiadają certyfikat Ecolabel, który jest przyznawany produktom o jak najmniejszym wpływie na środowisko naturalne. Certyfikat Ecolabel otrzymują produkty wytwarzane z certyfikowanych składników, których wysoka jakość została potwierdzona licznymi badaniami. Ekologiczne środki czystości Eco Naturo uzyskały również certyfikat Viva! dla Wegan i Wegetarian. To specjalne oznaczenie trafia do produktów, które nie były testowane na zwierzętach na żadnym etapie powstawania oraz nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

W hurtowni ABE Dystrybucja dostępny jest pełen asortyment ekologicznych środków czystości marki Eco Naturo. Wśród nich znalazły się produkty niezbędne na co dzień w każdym gospodarstwie domowym – Mydło w płynie, Płyn do czyszczenia kuchni, Płyn do czyszczenia okien, Płyn do mycia naczyń, Płyn do czyszczenia urządzeń sanitarnych, Płyn do czyszczenia toalet oraz Płyn uniwersalny. Ofertę hurtowni ABE Dystrybucja uzupełniły nowości – Nabłyszczacz do zmywarki, Sól do zmywarek, Żel do zmywarek, Ocet o zapachu cytryny do mycia oraz  Płyn do mycia owoców i warzyw, a także ekologiczne środki do prania – Płatki mydlane i Odplamiacz do ubrań dziecięcych.

Ekologiczne środki do sprzątania i prania marki Eco Naturo wpisują się w styl życia świadomych konsumentów, którzy szukają sprawdzonych produktów, przyjaznych dla ludzi i otoczenia. Dobry skład, prestiżowe certyfikaty, atrakcyjny design – to bez wątpienia mocne strony produktów Eco Naturo.

Ekologiczne i skuteczne preparaty marki Eco Naturo oraz inne środki czyszczące znajdują się w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja. Zapraszamy po więcej informacji!

Dodaj komentarz