Aktualności

Dan Cake na śniadanie i deser

Bułki jak z piekarni oraz pyszne ciastka, doskonałe na deser i słodką przekąskę – przedstawiamy nowości Dan Cake!

Pieczywo, ciasta i ciasteczka, przekąski, półprodukty, produkty sezonowe oraz słynne bułeczki mleczne – portfolio Dan Cake to długa lista smacznych produktów, które ułatwiają życie. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest szeroki wybór słodkich i wytrawnych wyrobów Dan Cake, a w ostatnim czasie uzupełniły je kolejne nowości.

Bułki jak z piekarni w kilka minut

Bułki do odpieku to świetny sposób, aby cieszyć się ciepłym pieczywem z chrupiącą skórką bez wychodzenia z domu. Pszenne Bułki śniadaniowe oraz Bułki wieloziarniste Dan Cake wystarczy podgrzać kilka minut w piekarniku, aby cieszyć się pieczywem jak z piekarni! Bułki do odpieku Dan Cake świetnie sprawdzą się jako pomysł na rodzinne śniadanie oraz baza do przygotowania posiłku na wynos – na słodko i w wersji wytrawnej.

Kolorowe pączki dla dużych i małych

Donuty, czyli słynne pączki z dziurką, smakują pysznie do kawy, jako mały deser oraz słodka przekąska, gdy mamy ochotę na słodkości. Donut truskawkowy oraz Donut waniliowy z czekoladą Dan Cake to ciastka w małych poręcznych opakowaniach, które łatwo zabrać ze sobą do szkoły, pracy, na wycieczkę i inne wyjścia. Donuty mają delikatne, puszyste ciasto, dobrze znane fanom wypieków Dan Cake. Donut truskawkowy ma owocowe nadzienie z truskawek oraz różową polewę, ozdobioną kolorową posypką. Donut waniliowy oblany jest czekoladową polewą, z kawałkami czekolady i kolorowymi drażetkami. Donuty Dan Cake wyglądają przesłodko i tak samo smakują!

Mufinki Dan Cake – solo i w towarzystwie

Nowe mufinki Dan Cake dostępne są w dwóch wariantach – pojedynczo oraz w zestawie czterech babeczek. Mufinki Dan Cake w hurtowni ABE Dystrybucja to dwa pyszne smaki – Mufinki cytrynowo-jogurtowe i Mufinki z solonym karmelem, czyli bardzo różne kompozycje. Babeczki cytrynowo-jogurtowe to połączenie delikatnego ciasta, mlecznej nuty oraz cytrusowych akcentów, które nadają ciastkom orzeźwiający charakter. Babeczki ze słonym karmelem to fuzja słodyczy i słodkiego smaku, które doskonale się uzupełniają. Mufinki Dan Cake proponujemy do kawy, na deser albo słodką przekąskę

Bogaty wybór wypieków, pieczywa i innych produktów Dan Cake dostępny jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.