Aktualności

Beskidzkie – przekąski do chrupania

Zaczęło się od Beskidzkich Paluszków – klasyczna słona przekąska była pierwszym produktem polskiej, rodzinnej firmy. Dzisiaj marka Beskidzkie to szeroki wybór przekąsek – paluszki, krakersy, chrupki, prażynki, orzeszki, popcorn oraz produkty dla dzieci.

Marka Beskidzkie powstała w 1993 roku i do dzisiaj zachowała swój rodzinny charakter. Obecnie jest jednym z liderów branży słonych, chrupkich przekąsek w Polsce, ale polskie produkty znane są również poza granicami kraju.

Beskidzkie klasyki

Najbardziej popularna, klasyczna przekąska – paluszki Beskidzkie są wypiekane, wyjątkowo chrupiące, powstają z wysokiej jakości składników, a w ich składzie nie znajdziemy tłuszczu palmowego. Wybór smaków jest duży – paluszki z solą, sezamem lub makiem, paluszki delikates oraz paluszki o wyjątkowo apetycznych smakach wędzonego bekonu, sera i pomidora oraz sera i cebulki. Paluszki o smaku serowo-cebulowym są wyjątkowo lubiane przez klientów.

Paluchy Beskidzkie są grubsze od klasycznych paluszków, dlatego ich smak jest tak wyjątkowy. Paluchy dostępne są w 4 pysznych smakach – z sezamem, solą i kminkiem oraz paluchy o smaku serowo-cebulowym i paluchy wielozbożowe z solą morską. Ciekawą propozycją są paluszki na słodko, czyli Beskidzkie paluszki z nadzieniem o smaku orzechowym i z nadzieniem o smaku karmelowym. Szeroki wybór paluszków i paluchów Beskidzkie ma w ofercie hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja.

Przekąski Beskidzkie w ABE Dystybucja

Jakie Beskidzkie przekąski znajdziemy w portfolio marki? Będą to dobrze znane i lubiane chrupkie precelki w różnych smakach, krakersy z solą oraz chrupiące mieszanki – kompozycje kilku rodzajów słonych przekąsek w jednym opakowaniu. Beskidzkie to również chrupki o smaku sera, zielonej cebulki i orzechowe, popcorn do przygotowania w mikrofalówce oraz prażynki solone.

W ofercie producenta wyróżniają się orzeszki Beskidzkie w wielu pysznych, czasem zaskakujących wariantach, wśród których cos dla siebie znajdą wielbiciele, słonych, słodkich i pikantnych smaków.

Klasyczne przekąski i czekolada – w serii produktów Beskidzkie Łakocie znajdziemy paluszki, paluchy kukurydziane oraz precelki w towarzystwie pysznej, czekoladowej polewy.

Beskidzkie Misiaki – dla dzieci

Misiaki to linia produktów Beskidzkie dedykowana dla dzieci. Wyróżniają się delikatnym smakiem, który trafia w dziecięce gusta. Beskidzkie paluszki, chrupki kukurydziane oraz krakersy Misiaki idealnie sprawdzą się w roli smacznej przekąski dla najmłodszych.

Beskidzkie w ABE Dystrybucja

Przekąski Beskidzkie w różnych smakach, w opakowaniach o różnej wielkości na stałe dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Do oferty trafiają kolejne nowości. W ostatnim czasie gamę przekąsek Beskidzkie w ABE Dystrybucja uzupełniły precelki o smaku serowo-cebulowym oraz precelki z sezamem.

Oferta przekąsek polskiej marki Beskidzkie dostępna jest w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.