Aktualności

Dieta keto z marką Bezgluten

Dieta ketogeniczna to styl żywienia, który w ostatnim czasie zyskał na popularności. Najkrócej mówiąc – keto jest dietą bogatotłuszczową i ubogowęglowodanową, to znaczy, że jej podstawą są tłuszcze, przy niewielkim udziale węglowodanów.

Osoby, które z różnych względów stosują dietę ketogeniczną, muszą zwracać uwagę na stosunek tłuszczów i węglowodanów na co dzień. Często oznacza to rezygnację z wielu produktów, w tym również takich, które są dla nas podstawowe – zwykle jako pierwsze z tej listy wykreślane jest pieczywo. Na szczęście pojawiają się kolejne produkty, które mogą być zamiennikiem dla „tradycyjnego” pieczywa, na przykład chleba lub słodkich wypieków.

Ofertę takich produktów dla osób na diecie ketogenicznej przygotowała polska marka Bezgluten – dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Dieta ketogeniczna – nowe produkty w ABE Dystrybucja

Nowe produkty marki Bezgluten z linii Keto Low Carb powstają na bazie częściowo odtłuszczonej mąki kokosowej i mąki z pestek dyni, z dodatkiem ziaren. Dzięki temu mają naprawdę wysoką zawartość tłuszczów, przy minimalnej zawartości węglowodanów. Produkty Keto Low Carb są świetnym uzupełnieniem diety ketogenicznej. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są nowości marki Bezgluten:

  • muffinka Low-Carb Keto – miękka babeczka z kakao, bez dodatku cukru,
  • mieszanka Keto Multi Mix – mieszanka bezglutenowych mąk do wypieku pieczywa, pizzy lub muffinek,
  • mieszanka Low-Carb Keto brownie – mieszanka bezglutenowych mąk do wypieku czekoladowych ciast i babeczek.

Produkty marki Bezgluten z linii Keto Low Carb wpisują się w założenia diety bogatotłuszczowej i ubogowęglowodanowej, a przy tym są bezglutenowe.

Polecamy też inne produkty odpowiednie na diecie ketogenicznej, jak na przykład pieczywo proteinowe.

Bezglutenowe produkty marki Bezgluten z linii Keto Low Carb dla diety ketogenicznej – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.