Aktualności

Więcej niż woda – Raj Tatr

Woda jest źródłem życia – prawidłowe nawodnienie to podstawa zdrowego stylu życia. Warto zadbać, aby pić wodę, która nie tylko nawodni organizm, ale też dostarczy innych cennych składników.

Raj Tatr to marka wyjątkowych wód mineralnych. Wody premium Raj tatr pochodzą z Doliny Popradu, ze złóż ukrytych głęboko pod warstwami gór granitowych, które powstały z lawy wulkanicznej. Woda jest trudno dostępna, ale dzięki temu bardzo czysta i bezpieczna od działań człowieka i innych czynników.

Artezyjska woda krzemowa i woda alkaiczna w ABE Dystrybucja

Bogate w składniki wody mineralne są coraz bardziej popularne wśród świadomych klientów, którzy szukają wartościowych produktów, dobrych dla zdrowia, urody i samopoczucia oraz wspierających aktywny tryb życia. W odpowiedzi na te potrzeby hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja do swojej ofert wprowadziła artezyjską wodę krzemową i wodę alkaiczną Raj Tatr.

  • Artezyjska woda krzemowa Raj Tatr: bogata w składniki mineralne woda, którą wyróżnia wysoka zawartość krzemu. Krzem jest zwany „pierwiastkiem życia” – buduje tkankę łączną, wspiera pracę nerek i płuc, bierze udział w przemianie materii, wspomaga odporność oraz naturalne procesy oczyszczania organizmu. Krzem ma znaczenie nie tylko dla zdrowia, ale też dla urody – dla kondycji skóry, włosów i paznokci. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja artezyjska woda krzemowa Raj Tatr jest dostępna w butelkach o pojemnościach 0,5 l oraz 1,5 l.
  • Alkaiczna woda Active Raj Tatr: jest źródłem wielu składników, w tym bardzo istotnego dla organizmu magnezu. Magnez ma duże znaczenie dla regeneracji, wspiera układ nerwowy i sercowo-naczyniowy, pomaga zmniejszyć napięcie i ograniczyć skurcze mięśni. Magnez wspomaga również pracę mózgu, chroni przed zmęczeniem i bierze udział w wielu ważnych dla organizmu procesach. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja alkaiczna woda Active Raj Tatr jest dostępna w butelkach o pojemnościach 0,5 l oraz 1,25 l.

Wody mineralne Raj Tatr z Doliny Popradu, bogate w składniki mineralne – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.