Aktualności

Dobra Kaloria jeszcze lepsza!

Dobra Kaloria to marka doskonale znana każdemu miłośnikowi zdrowego stylu życia. Po produkty na bazie orzechów, owoców i zbóż z logo Dobra Kaloria chętnie sięgają także amatorzy dobrych słodyczy i przekąsek. 

Czym jest Dobra Kaloria? To jedzenie, które jest smaczne, a przy okazji wartościowe. Polska marka oferuje płatki śniadaniowe i chrupiące ciastka na bazie amarantusa, ale najbardziej słynie z batonów owocowych na bazie daktyli. Batony owocowe Dobra Kaloria to naturalne słodkie przekąski, z dodatkiem różnych owoców i bakalii – Chrupiący Orzech, Jabłko & Cynamon, Kakao & Orzech, Kawa & Orzech oraz Kokos & Orzech. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znalazły się produkty śniadaniowe i batony owocowe oraz nowości Dobra Kaloria – batony Superfoods, w 100% naturalne, bez dodatku cukru.

Batony Superfoods Dobra Kaloria wyróżnia dodatek produktów z kategorii super żywności. Przekąski zostały wzbogacone wyjątkowymi składnikami – Goji & Figa, Ziarna Kakaowca, Spirulina & Cytryna, Miechunka & Chia, Pomarańcza & Pyłek pszczeli oraz Kakaowiec & Mięta. 

Klasyka marki Dobra Kaloria, a także nowości z linii Superfood są już dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty zdrowych produktów śniadaniowych, przekąsek i słodyczy.

Dodaj komentarz