Aktualności

Bezgluten, czyli aktywne życie bez glutenu

Dieta bezglutenowa – dla jednych konieczność, dla innych wybór. Bez względu na powody, dla których ludzie decydują się stosować dietę bez glutenu, wszyscy stają przed podstawowym problemem, jakim jest wybór dozwolonych produktów. Bezgluten to polski producent żywności bezglutenowej oraz białkowej, obecny na polskim rynku od ponad 10 lat. Produkty bez glutenu marki Bezgluten to kolejne w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie propozycje skierowane do osób na dietach eliminacyjnych.

Firma Bezgluten to szeroki wybór produktów bezglutenowych – w ofercie polskiego producenta znajdziemy pieczywo, mąki i koncentraty, słodycze i przekąski, makarony, produkty śniadaniowe oraz zupki, sosy i przyprawy, odpowiednie dla osób na diecie bez glutenu.

Dieta bezglutenowa oznacza rezygnację z wielu podstawowych produktów, bez których wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia. Na szczęście pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji wyrobów tradycyjnie glutenowych, dostępnych w wersji bez glutenu. Znalezienie dobrego chleba, makaronu, ciastek, płatków śniadaniowych, a nawet mąki staje się coraz mniejszym problemem. Firma Bezgluten dokłada starań, aby tworzyć produkty bezpieczne i smaczne. Wyroby marki Bezgluten powstają w nowoczesnym zakładzie przeznaczonym do produkcji bezglutenowej. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie oraz innowacyjne receptury, aby produkty, które trafiają do klientów wyróżniały się wysoką jakością i wyśmienitym smakiem.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawił się duży wybór produktów marki Bezgluten, wśród których można znaleźć pieczywo, makarony i mąki, a także słodycze, przekąski i inne artykuły przydatne w codziennym gotowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą żywności bezglutenowej, która jest dostępna w hurtowni ABE Dystrybucja.

Dodaj komentarz