Aktualności

Dobra Kaloria na okrągło

Dobra Kaloria to marka naturalnych przekąsek, słodyczy i produktów śniadaniowych z dobrym, prostym składem. Dobra Kaloria kojarzy się przede wszystkim z batonów na bazie owoców i orzechów, a także produktów śniadaniowych – mieszanek zbożowych, ekspandowanych zbóż i musli. Teraz do tego grona dołączyła seria nowych produktów – Dobra Kaloria Kulki Quinoa na okrągło.

Dobra Kaloria to produkty, które mają nie tylko smakować, ale również dostarczać wartości odżywczych. To dlatego firma Kubara tak dużą uwagę przykłada do składu swoich produktów. Powstają one z naturalnych składników, dzięki czemu są dobrym uzupełnieniem zdrowej i zrównoważonej diety. 

Dobra Kaloria Kulki Quinoa na okrągło to nowy pomysł na pożywną i smaczną przekąskę dla osób, które szukają produktów z prostym i wartościowym składem. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, takie jak miąższ z kokosa, chrupki z quinoa, syrop z agawy, inulina z cykorii, orzechy nerkowca, migdały i miód. Wyjątkowego charakteru Kulki Quinoa na okrągło zyskują dzięki dodatkom. W hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie dostępne są 3 nowości marki Dobra Kaloria – Kulki Quinoa na okrągło malina & kokos, kawa & kokos oraz orientalny kokos. To świetna propozycja dla miłośników słodyczy i naturalnych przekąsek – Kulki Quinoa na okrągło łączą w sobie to co smaczne i naturalne! Warto też wiedzieć, że nowe produkty marki Dobra Kaloria nie zawierają mleka i są bezglutenowe.

Zapraszamy do przetestowania nowości oraz sprawdzenia innych produktów marki Dobra Kaloria z naturalnym składem, które można znaleźć w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz