Aktualności

Jedz na zdrowie – porcja nowości od Radix

Najlepsze są produkty jak najbardziej naturalne oraz jak najmniej przetworzone. Taką żywność znajdziemy w ofercie polskiego producenta, importera oraz dystrybutora produktów pochodzenia naturalnego Radix-Bis. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie pojawiły się kolejne nowości tej marki.

Polska firma Radix-Bis oferuje bogaty i wciąż poszerzający się wybór produktów pochodzących z rolnictwa ekologicznego, bezcukrowych, bezglutenowych oraz o wysokich wartościach odżywczych. Pod marką Radix-Bis znajdziemy produkty ekologiczne, przyprawy, ciastka i pieczywo, pasty, cukry i słodziki, kasze, makarony, mąki, naturalne substancje żelujące, orzechy, owoce suszone, produkty bezcukrowe, cukierki, dżemy, soki, produkty bezglutenowe, produkty śniadaniowe, produkty sojowe, ryże, sole, ziarna, suszone warzywa oraz super żywność. Firma Radix-Bis czerpie z natury i tradycji, ale jednocześnie wciąż podąża za nowymi trendami i osiągnięciami w dziedzinie żywienia.

Produkty marki Radix-Bis znalazły się także w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. W ostatnim czasie do tego grona dołączyły ciekawe nowości, które zwrócą uwagę każdego miłośnika zdrowego odżywiania i dobrego jedzenia. Wśród nowych produktów znalazły się mąki: Mąka owsiana oraz mąki bezglutenowe – jaglana i migdałowa. W asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się także kolejne produkty śniadaniowe Radix-Bis – Płatki z ryżu brązowego, Orkiszowa kasza manna, Gryka preparowana, Chrupiące zboża z jabłkiem oraz Otręby owsiane z jagodami goji. Wśród nowości znalazły się też produkty, dzięki którym wzbogacimy dania obiadowe – Kasza bulgur oraz Soczewica czarna. Gamę wyrobów marki Radix-Bis uzupełniają produkty o egzotycznym charakterze, stanowiące ciekawe zamienniki produktów, których używamy na co dzień – Kawa zielona mielona, Cukier kokosowy oraz ekologiczny Olej kokosowy rafinowany i ekologiczny Olej kokosowy nierafinowany.

Dobrze jest mieć wybór, tym bardziej, że produkty Radix-Bis wyróżnia jakość oraz dobra cena. Dzięki temu naturalna i zdrowa żywność jest łatwo dostępna dla każdego, kto chce odżywiać się świadomie i smacznie.

Dzięki produktom marki Radix-Bis każdy może jeść bardziej zdrowo i naturalnie za dobrą cenę! Polecamy nowości oraz inne produkty polskiej firmy Radix-Bis, które są dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz