Aktualności

Dobra Kaloria – zawsze dobra!

Z pasji do zdrowego jedzenia i nowości – Dobra Kaloria to polska, rodzinna firma, która od początku stawia na wysoką jakość, bez kompromisów. Wszystko dla #dobra innych pasjonatów zdrowych i smacznych produktów.

Polska firma Dobra Kaloria powstała w 1991 roku jako firma rodzinna – i tak pozostało do dziś. Dobra Kaloria działa w oparciu o sprawdzone wartości: odpowiedzialność, szczerość i jakość. Surowce, z których powstają produkty Dobra Kaloria, są starannie dobrane, a metody produkcji pozwalają zachować jak najwięcej naturalnego smaku i wartości. Producent nie idzie na kompromisy, dlatego w produktach marki nie znajdziemy sztucznych dodatków, polepszaczy smaku czy wypełniaczy. Jednocześnie Dobra Kaloria dokłada starań, by zapewnić klientom przystępne ceny – żeby każdy mógł korzystać z naturalnego dobra.

Przekąski i płatki zbożowe w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest wybór naturalnych, smacznych i zdrowych produktów marki Dobra Kaloria. Wśród nich znalazły się kultowe batony Dobra Kaloria – owocowe batony na bazie daktyli, z dodatkiem orzechów, przypraw i innych owoców – które są naturalnie słodkie, bez dodatku cukru. Batony Dobra Kaloria dodają energii i są świetną alternatywą dla sklepowych słodyczy. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy również batony proteinowe z dobrym, roślinnym składem – Proteina. Ofertę przekąsek uzupełniają kulki quinoa oraz kulki mocy. Ciekawą propozycją są mini batoniki z nerkowców, które swoim smakami nawiązują do popularnych deserów.

Dobra Kaloria w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to również produkty śniadaniowe – płatki zbożowe, łatwe do przygotowania jaglanki i owsianki, a także ekspandowane zboża z dodatkiem miodu i orzechów oraz bez dodatków. Niektóre z nich to produkty ekologiczne.

Nowości Dobra Kaloria w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiło się kilka nowych, ciekawych produktów, stworzonych dla miłośników słodkich, naturalnych i wartościowych przekąsek. Wśród nich – przekąski z serii Ziomki:

  • kulki ananas i kokos: przekąska kokosowa z komosą ryżową i ananasem,
  • kulki truskawka i kokos: przekąska kokosowa z komosą ryżową i truskawkami,
  • baton mango: baton z orzechów nerkowca z mango,
  • baton banan: baton z orzechów nerkowca z bananami.

Kolejne nowości Dobra Kaloria to chrupiące orzechowe batony bez dodatku cukru:

  • baton orzechowy migdał-nerkowiec-orzech laskowy,
  • baton orzechowy gorzka czekolada-banan.

Ostatnia z nowości marki Dobra Kaloria w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to mini batoniki z nerkowców a’la szarlotka z cynamonem – czyli małe batoniki orzechowe z jabłkami i cynamonem, które mają prosty, w 100% roślinny, naturalny skład. Jego podstawą są orzechy, słodkie rodzynki i pasta daktylowa oraz suszone jabłka z dodatkiem cynamonu. Jeden taki batonik to tylko 71 kalorii.

Zapraszamy do sprawdzenia przekąsek z naturalnym, dobrym składem polskiej marki Dobra Kaloria w hurtowni ABE Dystrybucja!

Wybór przekąsek i płatków zbożowych polskiej marki Dobra Kaloria dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.