Aktualności

Włoskie specjalności Loacker

Loacker to włoska marka znanych na całym świecie wafli, które powstają z połączenia pasji do wypieków i miłości do natury. Wafle Loacker to wysokiej jakości słodycze, które mają nieść radość miłośnikom słodkości.

Historia wafelków Loacker zaczyna się w 1925 roku, kiedy cukiernik Alfons Loacker kupił cukiernię w Bolzano. Wtedy powstał pierwszy wafelek Bolzano. Od tego czasu rodzinna firma rozwinęła się w firmę, która dostarcza miłośnikom słodkości w różnych zakątkach świata samo dobro.

Sekretem wyjątkowego smaku wafelków Loacker są wysokiej jakości składniki: dobra mąka i mleko, prawdziwa czekolada, naturalna wanilia oraz górska woda. Dzięki temu wafelki Loacker są wyjątkowo chrupiące i delikatne. Słodycze Loacker nie mają w składzie konserwantów, barwników, utwardzonych tłuszczów i oleju palmowego. Firma Loacker łączy pasję do dobrych wypieków z szacunkiem i troską za planetę.

Wafle Loacker w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy duży wybór wyśmienitych, włoskich wafli Loacker. Wśród nich znajdziemy klasyczne, przekładane kremem wafelki w opakowaniach różnej wielkości – 25, 45 i 175 gramów oraz czekolady Speciality – połączenie chrupiącego wafelka, delikatnego kremu i czekoladowej polewy. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są też wyjątkowe wafle Gran Pasticceria – chrupiące wafelki z kremem i czekoladową polewą.

Z okazji Świat Bożego Narodzenia warto zwrócić uwagę na świąteczne wafle Loacker – wafle z kremem piernikowym oraz wafle z kremem o smaku pomarańczy i zimowych przypraw.

Nowości Loacker w ABE Dystrybucja

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się nowości marki Loacker. Wśród nich – klasyczne włoskie wafle Loacker przełożone kremem o smaku masła orzechowego. Ciekawym produktem są wafle Loacker Multigrain, czyli przełożone kremem wafelki z pełnoziarnistej mąki orkiszowej, owsianej i pszennej:

  • wafle wieloziarniste z kremem czekoladowym,
  • wafle wieloziarniste z kremem z orzechów laskowych.

Z myślą o wszystkich, którzy świadomie podchodzą do diety, ale nie chcą całkowicie rezygnować z małych przyjemności w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się też wafle Less Sugar z mniejszą ilością cukru, który częściowo zastępuje inulina:

  • wafle z kremem orzechowym Less Sugar,
  • wafle z kremem czekoladowym Less Sugar.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty wyśmienitych włoskich wafli Loacker w hurtowni ABE Dystrybucja!

Wybór wysokiej jakości włoskich wafli Loacker dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.