Aktualności

Eliksir młodości z Azerbejdżanu – sok z granatu w ABE

Sok z granatu jest obecny w azerskiej kulturze od dawna. „Eliksir młodości” – tak nazywany jest sok z granatu, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Czas je odkryć!

Sok z granatu jest bogaty przede wszystkim w witaminę C, flawonoidy i polifenole, ale jest też źródłem innych witamin i składników mineralnych. W Azerbejdżanie sok z granatu piją wszyscy, przy różnych okazjach. Z jego właściwości skorzystają kobiety w ciąży oraz osoby z cukrzycą lub nadciśnienie. Uznaje się też, że sok z granatu dobrze wpływa na skórę, a nawet działa odmładzająco! – stąd „eliksir młodości.

Sok z granatu marki Saville dostępny w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to oryginalny produkt z Azerbejdżanu. Jego skład to 100% tłoczonego na zimno soku z granatu, bez dodatku cukru. Ma oryginalny, lekko kwaskowaty smak, a schłodzony znakomicie orzeźwia. W hurtowni ABE Dystrybucja sok z granatu Saville można kupić w szklanych butelkach o 3 pojemnościach – 250 ml, 650 ml oraz 1 l.

Oryginalne soki z granatu o 100% naturalnym składzie marki Savilla – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.pl