Aktualności

Zabierz Beskidzkie Baciarki na wyprawę!

Nowe, oryginalne, chrupiące i bardzo smaczne przekąski – Beskidzkie Baciarki to wytrawne przekąski inspirowane naturą i Beskidami.

Historia marki Beskidzkie zaczęła się w 1993 roku od paluszków. Od tego czasu w ofercie producenta pojawiły się nowe produkty – paluszki w różnych smakach, krakersy, chrupki, prażynki, orzeszki, popcorn oraz produkty dla dzieci. Marka Beskidzka to klasyczne przekąski i innowacyjne produkty. Nie zmienia się jedno – marka do dzisiaj zachowała swój polski i rodzinny charakter.

Beskidzkie w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja oferujemy szeroki wybór produktów pod marką Beskidzkie – paluszki o różnych smakach i gramaturze, precelki, klasyczne orzeszki i orzeszki z dodatkami, prażynki, popcorn oraz chrupki smakowe. Słone przekąski Beskidzkie doskonale sprawdzają się na spotkaniach w gronie znajomych i rodziny, w podróży czy na wycieczkach. W portfolio marki Beskidzkie znajdziemy też słodkie przekąski, takie jak paluszki, precelki i chrupki kukurydziane w czekoladowej polewie – czyli Beskidzkie łakocie.

Specjalnie dla dzieci powstała seria produktów Misiaki. Chrupki kukurydziane, paluszki i krakersy Misiaki marki Beskidzkie mają starannie dopracowany skład, stworzony z myślą o dzieciach, oraz specjalne receptury, opracowanie w taki sposób, aby przekąski smakowały najmłodszym.

Baciarki – zupełnie nowa przekąska!

Marka Beskidzkie zaskakuje ciekawymi produktami. Po paluszkach i precelkach w czekoladzie w korzennej, świątecznej wersji oraz nadzianych słodko paluszkach przyszła kolej na kolejną nowość, która wyróżni się na rynku przekąsek. Wielozbożowe Baciarki to krótkie, cienkie paluszki, które powstają z kilku rodzajów zbóż. Dostępne są w trzech ciekawych i bardzo apetycznych smakach – Baciarki z ziarnami lnu, sezamu i czarnuszki, Baciarki z ziołami i solą morską oraz Baciarki z zieloną cebulką. Paluszki nie mają w składzie konserwantów ani oleju palmowego.

Baciarki otrzymały europejski certyfikat V-Label, który który trafia do produktów wegańskich i wegetariańskich wysokiej jakości. Baciarki z ziarnami lnu, sezamu i czarnuszki oraz Baciarki z zieloną cebulką to produkty wegańskie, Baciarki z ziołami i solą morską są wegetariańskie.

Paluszki wielozbożowe Baciarki zapakowane są w poręczne opakowania, dzięki którym chrupiące przekąski od marki Beskidzkie można wygodnie zabrać na wyprawy, wędrówki i podróże, ale także do szkoły czy pracy. Specjalny proces wypiekania zapewnia paluszkom wyjątkową chrupkość, a bogaty skład to gwarancja smaku.

Paluszki wielozbożowe Baciarki oraz inne przekąski polskiej marki Beskidzkie – dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.