Aktualności

Herbatniki bez cukru Apetitki – zdrowsze podejście do słodyczy

Bez cukru, ale słodko i smacznie! Herbatniki bez cukru Naturfit to wyjątkowe słodycze bez dodatku cukru i konserwantów, dla każdego, kto chce żyć zdrowo i aktywnie, a przy tym nie rezygnować z małych, słodkich przyjemności!

Apetitki to polska marka słodyczy, stworzona przez firmę Eurobrand. Produkty Apetitki są rozpoznawalne, a przede wszystkim znane i lubiane przez klientów – nie tylko w Polsce, ale również za granicami naszego kraju. Wśród słodyczy Apetitki znajdziemy duży wybór herbatników, wafle, ciastka i inne słodycze. Produkty Eurobrand wyróżnia smak i jakość, które są efektem doświadczenia oraz nowoczesnych metod produkcji, z zachowaniem wysokich standardów.

Apetitki w ABE Dystrybucja

W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja znalazły się klasyczne herbatniki Petit Beurre w różnych smakach – tradycyjne, kakaowe, maślane, pełnoziarniste oraz oryginalne czarne herbatniki, czyli kakaowe ciasteczka z dodatkiem naturalnego, czarnego barwnika. Herbatniki Petit Beurre marki Apetitki doskonale smakują podane do kawy i herbaty, ale z powodzeniem sprawdzają się w kuchni, na przykład jako spody do domowych wypieków.

Hurtownia ABE Dystrybucja swoim klientom proponuje również pyszne ciasteczka z serii Apetitki Polskie smaki w formie lekkich, chrupiących wafli, przełożonych słodkim kremem – śmietankowym, kakaowym lub krówkowym. Wafle Apetitki to gotowy pomysł na smaczny deser albo słodką przekąskę. Ofertę produktów marki Apetitki w hurtowni ABE Dystrybucja dopełniają bezy – małe, słodkie rozetki w białym kolorze, idealne do dekoracji deserów i nie tylko.

Nowe ciastka bez dodatku cukru w ABE Dystrybucja

Słodycze bez dodatku cukru to ważny trend na rynku spożywczym. Osoby, które prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia. często rezygnują z produktów o wysokiej zawartości cukru, ale chętnie sięgają po ich bezcukrowe zamienniki.

Herbatniki Naturfit bez dodatku cukru są słodzone maltitolem. To słodzik, który świetnie zastępuje cukier w codziennej diecie. Jest polecany nie tylko osobom, które dbają o sylwetkę, ale również chorym na cukrzycę, ze względu na niski indeks glikemiczny. Herbatniki Naturfit bez dodatku cukru w hurtowni ABE Dystrybucja dostępne są w dwóch smakach – waniliowym i kakaowym. Nie mają w składzie cukru, dlatego są wyjątkowo mało kaloryczne, w porównaniu do innych słodyczy. Ciastka Apetitki bez dodatku cukru to świetna alternatywa dla klasycznych słodkości!

Herbatniki bez dodatku cukru oraz inne słodycze polskiej marki Apetitki znajdziesz w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.