Aktualności

Runoland, czyli jak jeść smacznie, zdrowo i lokalnie

Tradycja i natura – te wartości mają dla klientów duże znaczenie. Chcemy jeść nie tylko smacznie, ale też zdrowo. Przetwory Runoland to wysokiej jakości produkty z owoców runa leśnego oraz darów Matki Natury – owoców, warzyw i grzybów z polskich lasów i upraw.

Runoland to firma rodzinna, która powstała w 1992 roku. Runoland działa w przetwórstwie owoców, warzyw i grzybów – składniki do przetworów pochodzą z certyfikowanych gospodarstw i czystych obszarów leśnych, z regionów dalekich od dużego przemysłu.

Dobry surowiec to początek drogi do smacznego i zdrowego produktu. Owoce, warzywa i grzyby są poddawane minimalnej obróbce termicznej, aby zachować jak najwięcej z ich naturalnego smaku, zapachu i właściwości. Produkcja przetworów Runoland przebiega według wysokich standardów jakości, a receptury produktów opierają się na tradycyjnych, sprawdzonych przepisach. Runoland dba również, aby w przetworach owocowych znalazło się jak najwięcej owoców, w porównaniu do produktów innych marek.

Portfolio Runoland jest bardzo szerokie. Znajdziemy w nim produkty ekologiczne, tradycyjne, mrożone oraz farsze – między innymi przetwory owocowe i warzywne oraz marynowane i suszone grzyby. Runoland poszerza swoją ofertę o ciekawe, oryginalne produkty, jak na przykład kimchi – uznawana za jedną z najzdrowszych potraw na świecie kiszonka, która pochodzi z kuchni koreańskiej.

Produkty Runoland wyróżniają się na półce. Z jednej strony znajdziemy etykiety w tradycyjnym stylu, które kojarzą się z jakością premium. Z drugiej strony są to opakowania o nowoczesnym designie, który przyciąga wzrok i wpisuje się we współczesny styl życia.

Runoland w ABE Dystrybucja

Produkty Runoland są obecne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Wybór jest bogaty – w naszej ofercie znalazły się owocowe i warzywne przetwory oraz suszone i marynowane grzyby, dostępne w wielu wariantach smakowych i gramaturach. Przetwory Runoland mogą być smacznym uzupełnieniem dań głównych i innych przepisów. Słodkie przetworyt to idealny dodatek domowych deserów, wypieków, naleśników, gofrów i innych dań na słodko. Miłośnicy grzybów mają do wyboru różne gatunki, w postaci marynowanej lub suszonej. Klientom proponujemy też kimchi w różnych smakach.

Nowości Runoland w ABE Dystrybucja

Firma Runoland stale wzbogaca swoją ofertę o nowości, które uzupełniają asortyment hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Nowości wśród owocowych przetworów w ABE Dystrybucja to dżem truskawkowy oraz dżem rabarbarowo-truskawkowy – są to produkty o obniżonej zawartości cukru, bogate w owoce. Wytrawna nowość to ogórki konserwowe w postaci plastrów zanurzonych w wyrazistej zalewie – ogórki Hot piekielnie ostre, w wyjątkowej zalewie z dodatkiem papryki gochugaru. Gochugaru, czyli koreańskie chili w proszku to ostra przyprawa o wyrazistym smaku ze słodkimi, lekko dymnymi nutami. To świetna propozycja dla miłośników ostrych smaków w orientalnym stylu.

Wysokiej jakości przetwory owocowe i warzywne oraz grzyby polskiej marki Runoland – są dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.