Aktualności

Incola – 100% możliwości na życie bez glutenu

Osoby na diecie bezglutenowej często mają problem ze znalezieniem odpowiednich dla siebie produktów. Czy dieta bez glutenu musi oznaczać wyrzeczenia i ograniczenia? Dzięki produktom marki Incola życie bez glutenu staje się łatwiejsze.

Incola to marka produktów bez glutenu. Firma od 2011 roku specjalizuje się w produkcji wyrobów bezglutenowych. Linie produkcyjne fabryki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chronić artykuły przed zanieczyszczeniami alergenami pokarmowymi.

W portfolio marki Incola znajdziemy produkty, które w tradycyjnej formie są niedostępne dla osób na diecie bez glutenu. Dużą rolę w ofercie producenta odgrywa pieczywo bez glutenu – ciemny i jasny chleb, kajzerki, bułki typu hot-dog i hamburger oraz ciabatta. Incola ma także wybór mąk bez glutenu, dobrą do samodzielnych wypieków. Kolejną propozycją są ciasta bez glutenu, czyli słodka przyjemności dla osób na diecie bezglutenowej. Warto wspomnieć także o innych produktach marki Incola, takich jak musli, płatki, przekąski oraz makarony bez glutenu.

fot. Monika Łata, Chili24.pl

Od września 2017 roku wszystkie produkty marki Incola są certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Symbol przekreślonego kłosa na opakowaniach wyrobów Incola oznacza, że poziom glutenu nie przekracza w nich 20 ppm i są one bezpieczne dla osób z celiakią oraz innymi alergiami pokarmowymi. W maju 2017 roku firma Incola uzyskała Międzynarodowy Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności IFS Food, który jest nadawany producentom  bezpiecznych i wysokiej jakości produktów.

Nazwa Incola pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego mieszkańca, domownika. Celem producenta jest ułatwienie życia osobom na diecie bezglutenowej. Dzięki produktom bez glutenu marki Incola mogą one poczuć się jak w domu w każdym miejscu. Wygodne i smaczne przekąski, pieczywo, wypieki, makarony oraz inne produkty bez glutenu to połączenie tradycyjnych, dobrze znanych i lubianych smaków z nowoczesną technologią.

Dowiedz się więcej na temat produktów bez glutenu marki Incola.

Dodaj komentarz