Aktualności

Sady Wincenta – zdrowie owocuje!

Rodzinna firma Sady Wincenta wyciska z jabłek to, co najlepsze! Bezpośrednio tłoczone soki jabłkowe to kolejna propozycja w portfolio hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Sady Wincenta to rodzinna firma, która od pokoleń kultywuje tradycje sadownicze. Efektem klasycznego podejścia do sadownictwa jest sok jabłkowy, bezpośrednio tłoczony, który należy do segmentu NFC (Nie Z Koncentratu). W 2010 roku firma uruchomiła nowoczesną tłocznię, która pozwala na tłoczenie soku jabłkowego ze świeżych owoców.

Jak powstaje sok jabłkowy Sady Wincenta? Najlepsze owoce są starannie myte i sortowane, a następnie tłoczone. Otrzymany sok jest filtrowany, pasteryzowany i pakowany w atmosferze ochronnej. Bezpośrednio tłoczony sok jabłkowy oferowany jest w opakowaniach o 5 pojemnościach. Są to kubeczki o pojemności 200 ml, szklane butelki o pojemności 330 ml i 750 ml oraz kartony o pojemności 3 l i 5 l. Każda z tych pojemności, w różnych wariantach smakowych, jest dostępna w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Soki firmy Sady Wincenta to wyjątkowe produkty. Nie zawierają dodatku cukru i wody, a dzięki bezpośredniemu tłoczeniu zachowują smak i zapach jabłek oraz są źródłem witamin i minerałów. Sok jabłkowy to baza dla smacznych połączeń z owocami i warzywami, wśród których każdy miłośnik naturalnych smaków znajdzie coś dla siebie. Firma Sady Wincenta łączy tradycyjne spojrzenie na sadownictwo z nowoczesną technologią. Soki tej marki docenią świadomi konsumenci, którzy wybierają zdrową żywność. 100% tłoczone soki jabłkowe, jabłkowo-owocowe, jabłkowo-warzywne i pomidorowe znajdziemy w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz