Targi 30 lat

Jak dotrzeć do Klientów? Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja

Spotkaj się z potencjalnymi Klientami i bądź o krok przed konkurencją! Targi B2B ABE Dystrybucja to przestrzeń do nawiązania nowych relacji biznesowych. Zapraszamy 2. czerwca do Starej Zajezdni na Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja.

Targi B2B to świetny sposób, żeby spotkać się z Klientami i zainteresować ich swoją ofertą. Nowoczesne formy kontaktu nie zastąpią możliwości, które daje osobiste spotkanie, podczas których można dotknąć i spróbować produktu oraz uzyskać wiedzę z bezpośredniego źródła. Na Targach B2B Klient znajdzie odpowiedzi na swoje pytania dotyczące asortymentu Producentów. Klienci, którzy odwiedzają Targi B2B, chętnie biorą udział w prezentacjach i degustacjach oraz są otwarci na nowości.

Targi B2B z okazji 30 lat ABE Dystrybucja to najlepsze miejsce, aby pokazać swoją ofertę produktów spożywczych, kuchni świata, ekologicznych, zdrowej żywności, ziół, suplementów i nie tylko szerokiemu gronu Klientów. Już 2. czerwca Stara Zajezdnia w Krakowie zmieni się w miejsce spotkania ekspertów i wszystkich zainteresowanych branżą. Goście Targów B2B ABE Dystrybucja będą mogli wziąć udział w wykładach specjalistów oraz skorzystać ze strefy gastronomicznej, w której role główne odegrają produkty dostępne w naszej Hurtowni. Zadbaliśmy, aby Goście mogli skorzystać w wyjątkowych atrakcji. Naszym celem jest zadowolenie każdego Uczestnika Targów B2B okazji 30 lat ABE Dystrybucja. Zapraszamy do takiej formy świętowania.

Zainteresowanych udziałem w targach B2B zapraszamy do kontaktu: targi@abe.net.pl