Targi 30 lat

Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja – daj się poznać!

Jesteś producentem lub dystrybutorem ciekawych produktów? Szukasz interesującego asortymentu do sklepu? Interesujesz się branżą spożywczą? Zapisz w kalendarzu datę 2. czerwca i weź udział w Targach Jubileuszowych ABE Dystrybucja!

Szeroka oferta produktów spożywczych, kuchni świata, ekologicznych, zdrowej żywności, ziół oraz suplementów – to wszystko dostępne w jednym miejscu! Już 2. czerwca w Starej Zajezdni w Krakowie odbędą się targi B2B z okazji 30 lat ABE Dystrybucja, na które zapraszamy naszych Producentów i Klientów. Tworzymy przestrzeń do spotkania i budowania relacji. Dla wystawców targi B2B to okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu Klientów. Klienci mają szansę wziąć udział w prezentacjach i degustacjach produktów, zadać pytania i poznać trendy branży spożywczej.

W przestrzeni targowej Targów Jubileuszowych ABE Dystrybucja nie zabraknie dodatkowych atrakcji – strefa gastro z gotowaniem na żywo, wykłady ekspertów to tylko kilka z nich. Dla producentów targi B2B ABE Dystrybucja to niepowtarzalny i atrakcyjny sposób, żeby dotrzeć do Klientów zainteresowanych ich produktami.

Zainteresowanych udziałem w targach B2B zapraszamy do kontaktu: targi@abe.net.pl