Aktualności

Klim – nowa marka słodyczy w ABE Dystrybucja

Słodycze Klim to nowość na polskim rynku – jednak słodkie i słone przekąski marki Klim są znane i lubiane na całym świecie. W ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są wyjątkowe słodkie nowości producenta z Ukrainy.

Firma Klim rozpoczęła działalność w 1996 roku, a więc ma duże doświadczenie w produkcji przekąsek. Produkty marki Klim nawiązują do tradycyjnych receptur i powstają ze starannie dobranych składników. Klim chce łączyć wysoką jakość swoich produktów z przystępną ceną i pysznym smakiem.

Słodycze Klim w ABE Dystrybucja

Hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja postawiła na słodycze marki Klim. W ofercie hurtowni pojawiły się ciastka, galaretki oraz inne słodkie przekąski Klim. Słodycze Klim to propozycja na różne okazje – w asortymencie ABE Dystrybucja można znaleźć ciastka, idealne do kawy i na spotkania, galaretki dla miłośników słodko-kwaśnych przekąsek oraz słodycze dla dzieci.

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są:

Produkty Klim są pełne słodyczy i bardzo smaczne. Słodycze Klim wyróżnia nie tylko smak, ale też kolorowe opakowania, które wywołują dobre skojarzenia i wprowadzają w dobry nastrój.

Wyjątkowe słodycze Klim – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.