Aktualności

Sunquick, Balconi i Daim – wiosenne nowości w ABE Dystrybucja

Słodkie biszkoptowe przekąski z Włoch, syropy o bogatym owocowym smaku z Danii oraz wyjątkowe, chrupiące czekoladki ze Szwajcarii – w ofercie hurtowni ABE pojawiły się nowe produkty znanych na świecie marek Balconi, Sunquick i Daim.

Światowe marki i wysokiej jakości produkty w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zapraszamy do sprawdzenia nowości w naszej ofercie. Biszkoptowe przekąski z kremem Balconi, owocowe koncentraty Sunquick i czekoladki Daim, które pojawiły się w asortymencie ABE Dystrybucja to propozycje idealne na ciepłe miesiące i nie tylko.

Balconi – słodkie biszkopty z kremem

Balconi to włoski producent pysznych przekąsek biszkoptowych. Do kanapek i roladek dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dołączyły gotowe ciasta w formie biszkoptowych rolad z równo rozłożonym słodkim kremem:

Słodkie przekąski biszkoptowe Balconi to wysokiej jakości wypieki, bez dodatku GMO, sztucznych barwników i konserwantów.

Owocowe koncentraty napoju na bazie naturalnego soku Sunquick

Koncentraty napoju Sunquick powstają na bazie naturalnych, owocowych soków. Syropy mają wysoką zawartość soku, dlatego mają bogaty, owocowy smak. Koncentraty napoju Sunquick nie zawierają sztucznych aromatów i słodzików ani sztucznych barwników – naturalnym barwnikiem jest beta karoten. Butelka syropu Sunquick pozwala na przygotowanie wielu porcji orzeźwiającego napoju o owocowym, słodkim smaku. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są koncentraty napoju Sunquick w butelkach o pojemności 700 ml:

Daim Bites – czekolada Marabou w nowym wydaniu

Mini batoniki Marabou to połączenie mocno chrupiących płatków kukurydzianych i pokruszonych batoników Daim w tradycyjnej czekoladzie mlecznej. Oryginalna, słodka przekąska dla miłośników szwedzkiej ikony wśród słodyczy. Mini batoniki Marabou to cała paczka pełna małych, czekoladowych przyjemności! Dzięki płatkom kukurydzianym batoniki są bardzo chrupkie, a dzięki mlecznej czekoladzie wyjątkowo delikatne.

Produkty Balconi, Sunquick, Daim- w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.