Aktualności

Makaron Wielicki – tradycja w najlepszym wydaniu

Makaron to w wielu gospodarstwach domowych niezbędny produkt i uniwersalny dodatek do potraw. Makaron Wielicki to marka, która w swoich wyrobach łączy wysokiej jakości składniki i tradycję, wprowadzając do nich szczyptę innowacyjności.

Makaron Wielicki – polska marka z okolic Krakowa jest znana w całym kraju. Czym wyróżniają się jej produkty? Makarony Wielickie mają proste składy oparte na składnikach wysokiej jakości – mąka pszenna makaronowa, semolina i świeże jaja sprawiają, że 4-jajeczne makarony mają apetyczny kolor oraz wyjątkowy, domowy smak. Producent podkreśla też, że Makarony Wielickie są wolne od GMO. Produkty powstają na bazie sprawdzonych receptur, z wykorzystaniem tradycyjnych metod.

Makaron Wielicki w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy klientom wybór produktów Makaron Wielicki w różnych kształtach. Krajanka, łazanka, nitka cienka, nitka grubsza, świderek, wstążka, wstęga, zacierka, gwiazdki i muszelki świetnie pasują do domowych zup oraz innych przepisów. Drobne makarony z linii Makaron Wielicki mogą przypaść do gustu szczególnie dzieciom.

Dla zwolenników produktów bio proponujemy wytwarzany na bazie tradycyjnej receptury, z wykorzystaniem ekologicznej mąki i jaj, ekologiczny makaron jajeczny wstęga.

Na tle innych makaronów zdecydowanie wyróżnia się Wielicki Makaron z atramentem kałamarnicy tagliatelle. Ten makaron to wstęgi z mąki z pszenicy durum z dodatkiem atramentu kałamarnicy. Ma wyjątkowy, czarny kolor, który pozwala uzyskać na talerzu niezwykle oryginalny i elegancki efekt.

Nowość w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to Makaron Wielicki krajanka przepiórcza. Makaron powstaje na bazie jaj przepiórczych, dzięki czemu smakiem tradycyjnego, jajecznego makaronu mogą cieszyć się także osoby uczulone na białko kurze.

Produkty marki Makarony Wielickie dostępne są w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.