Aktualności

Najlepsza herbata English Tea Shop na Boże Narodzenie

English Tea Shop kocha dobrą herbatę! To znana na całym świecie marka wysokiej jakości herbat, które czarują wyjątkowymi smakami i zapachami. Ekologiczne herbaty English Tea Shop to zarówno szeroka oferta herbacianych klasyków, jak i duży wybór oryginalnych kompozycji. Co specjalnego na Boże Narodzenie przygotowała firma English Tea Shop?

Dobra herbata to świetny pomysł na mały i praktyczny, ale miły upominek. Herbaty English Tea Shop to także prezent elegancki, który docenią miłośnicy dobrych, herbacianych naparów. Kompozycje English Tea Shop powstają z ekologicznych, starannie dobranych składników, wspaniale pachną i mają bogaty smak, a ich wyjątkowy charakter podkreślają pięknie zdobione opakowania. Świątecznie pakowane herbaty English Tea Shop dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja przyciągają wzrok i czarują smakiem, zapewniając wiele chwil przyjemności w zimne, długie, zimowe wieczory.

Ekologiczne herbaty English Tea Shop w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja proponujemy szeroki asortyment ekologicznych herbat English Tea Shop świetnej jakości. Wśród nich można znaleźć klasyczne herbaty, takie jak na przykład Earl Grey, Breakfast Tea czy czarna herbata cejlońska, herbaty białe, ziołowe, zielone, owocowe i rooibos, z oryginalnymi dodatkami. Ekologiczne herbaty English Tea Shop są dostępne w postaci herbaty sypanej oraz herbaty w saszetkach lub piramidkach. English Tea Shop to herbaty prezentowe – w elegancko zdobionych kartonikach i puszkach.

English Tea Shop na Boże Narodzenie – świąteczne herbaty i piękne kalendarze adwentowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja przygotowaliśmy świąteczne herbaty English Tea Shop:

Kalendarze adwentowe, zestawy herbatek i świąteczne herbaty English Tea Shop – wysokiej jakości ekologiczne herbaty na prezent, do paczek świątecznych i zestawów prezentowych na Boże Narodzenie w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.