Aktualności

Słodkie Boże Narodzenie z Eurohansa

Na Boże Narodzenie i Mikołajki, do paczek i zestawów świątecznych lub na słodkie chwile przyjemności – owoce oraz orzechy w wyśmienitej czekoladzie Eurohansa to wyjątkowe słodycze na każdą okazję. W ABE Dystrybucja deserowe bakalie polskiej marki Eurohansa dostępne są w pięknych, świątecznych opakowaniach, specjalnie na Święta Bożego Narodzenia.

Boże Narodzenie to czas prezentów i świętowania. Słodycze to sprawdzony sposób na miły upominek, trudno też wyobrazić sobie Święta bez czegoś słodkiego na stole. Bakalie w czekoladzie Eurohansa wyróżniają się wśród słodyczy. To chrupiące orzechy i słodkie owoce – w pysznej polewie czekoladowej lub z innymi dodatkami. Są smaczne i oryginalne! Znakomicie sprawdzają się jako prezent, deser do kawy albo słodka dekoracja domowych deserów i wypieków.

Eurohansa w ABE Dystrybucja

Eurohansa to polska marka słodyczy dostępna w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja. Wśród nich można znaleźć pyszne słodkości „na co dzień” – draże, kamyki arachidowe, bezglutenowy baton kokosowy w mlecznej czekoladzie Botak oraz owoce i orzechy w czekoladzie w małych, foliowych opakowaniach. Eurohansa w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to również słodycze prezentowe – w ozdobnych tubach, kartonikach i opakowaniach – pomysł na miły, gotowy do wręczenia upominek.

W ofercie hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się też słodycze Eurohansa bez cukru. Linia No Sugar to dwa produkty – migdały w mlecznej czekoladzie i orzechy laskowe w mlecznej czekoladzie – bez dodatku cukru, które zawierają substancję słodzącą. Słodycze Eurohansa No Sugar to propozycja dla osób, które chcą ograniczyć ilość cukru w diecie.

Eurohansa na Boże Narodzenie – prezenty, zestawy prezentowe i paczki świąteczne.

Zgodnie z tradycją firmy Eurohansa, na Boże Narodzenie w ofercie producenta można znaleźć wyjątkowe słodycze, które doskonale wpisują się w świąteczny klimat. W tym roku w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiły się cztery produkty Amaresti w pięknych, ozdobionych świątecznymi motywami kartonikach, produkty Amaresti w opakowaniach o większej gramaturze oraz tuby Tercetto w świątecznej szacie:

Świąteczne nowości Eurohansa w pięknych opakowaniach są miłym, słodkim dodatkiem do prezentu, sprawdzą się też jako element paczek świątecznych i zestawów prezentowych w firmach, szkołach i innych instytucjach.

Dodatkowo, również inne słodycze Eurohansa – owoce i orzechy w czekoladzie w tubach Tercetto – zyskały świąteczną szatę. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja można więc znaleźć wyjątkowe słodkości Eurohansa w różnych smakach, rozmiarach i cenach, aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiedni dla siebie.

Owoce i orzechy w czekoladzie Eurohansa – na prezent, do paczek świątecznych i zestawów prezentowych na Boże Narodzenie – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B oraz w sklepie detalicznym Chili24.