Aktualności

Regionalna Manufaktura Kawy – coś więcej niż kawa

Pasja, wiedza i doświadczenie w każdej filiżance – Regionalna Manufaktura Kawy to mieszanki na najwyższym poziomie, starannie skomponowane, o wyjątkowych walorach.

Siedlecka Manufaktura Kawy powstała w 2017 roku. To polska palarnia kawy, rzemieślnicza manufaktura, w której starannie dobrane ziarna wypala się z prawdziwą pasją. Ziarna wypalane w Siedleckiej Manufakturze Kawy pochodzą od sprawdzonych dostawców z Brazylii, Kolumbii, Etiopii, Meksyku, Kostaryki, Rwandy, Indii i Wietnamu.

Kawa wypalana z troską o każde ziarno

Mieszanki z Siedleckiej Manufaktury Kawy wyróżnia indywidualne podejście i troska o każde ziarno. Kawowe ziarna są wypalane w wysokiej jakości piecach, aby uzyskać harmonijny balans kwasowości, słodyczy i goryczy. W ten sposób powstaje kawa o wyjątkowym smaku – mieszanki na wysokim poziomie, które mają zadowolić smaki najbardziej wymagających klientów.

Regionalna Manufaktura Kawy to seria kilkunastu mieszanek kawowych, powiązanych z różnymi regionami Polski. Każda z nich ma inne walory, a specjalnie zaprojektowane grafiki nawiązują do charakterystycznych symboli polskich miast. Mieszanki z Regionalnej Manufaktury Kawy to kawy ziarniste i mielone, do stosowania w ekspresach, kawiarce i french pressie oraz do tradycyjnych metod zaparzania.

Regionalna Manufaktura Kawy w ABE Dystrybucja

W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępne są wybrane mieszanki kawowe. Kawa krakowska ma delikatny, orzechowo-kremowy smak oraz wyrazisty i pobudzający charakter. To mieszanka o niskiej kwasowości i słodyczy oraz przyjemnej goryczce. Kawa krakowska powstaje z ziaren brazylijskiej arabiki i indyjskiej robusty. Z kolei kawa Gdańska to kompozycja kawowych ziaren arabiki z Brazylii i Kolumbii. Kawa Gdańska charakteryzuje się cechuje się wyważoną słodyczą i kwasowością, wyrazistą goryczką, przyjemnym aromatem z orzechowymi i czekoladowymi nutami oraz niską zawartością kofeiny. Kawa Poznańska powstaje powstaje w 100% z ziaren arabiki – ma niską zawartość kofeiny i zrównoważoną kwasowość. W jej profilu wyczuwalne są akcenty migdałów, wanilii i owoców.

Kawy z serii Regionalna Manufaktura Kawy to wysoka jakość i różnorodność w dobrej, dostępnej dla każdego cenie. Idealny wybór dla każdego miłośnika kawy, który chce spróbować czegoś nowego.

Regionalna Manufaktura Kawy – kawa z polskiej palarni dostępna w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.