Aktualności

Napoje roślinne Sante – dla zdrowia i planety

Produkty roślinne są coraz chętniej wybierane przez klientów. Po roślinne alternatywy sięgają nie tylko wegetarianie i weganie, ale również osoby, które szukają oryginalnych, wartościowych i smacznych produktów.

Sante to polski producent zdrowej żywności i żywności funkcjonalnej obecny na rynku od 1992 roku. W ofercie Sante znajdziemy duży wybór produktów, które mogą stać się uzupełnieniem zdrowego i aktywnego stylu życia – między innymi płatki śniadaniowe, chrupkie pieczywo, słodycze z dobrym składem, chrupki kukurydziane, pasty orzechowe oraz bakalie. Linia Sante Go On – pasty orzechowe, batony, płatki śniadaniowe, słodycze – to produkty funkcjonalne, szczególnie bogate w białko, stworzone z myślą o profesjonalnych sportowcach i amatorach.

Firma Sante stawia również na produkty roślinne – takie jak słynne i doceniane przez klientów kotlety schabowe a’la schabowe, które w 20. w plebiscycie Hit Handlu uzyskały wyróżnienie w kategorii produktów wegańskich, roślinne pasty i pasztety oraz napoje roślinne. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja jest dostępny bogaty asortyment produktów Sante, w tym nowości – napoje roślinne w kartonach zrobionych w 87% z surowców odnawialnych, z nakrętką z cukru trzcinowego. 

Nowe napoje roślinne Sante w ABE Dystrybucja

Do oferty naszej hurtowni trafiło aż 7 nowych napojów roślinnych Sante – produkty z serii Lovege: napój ryżowy, napój owsiany, napój migdałowy oraz napój owsiany dla baristów, a także ekologiczne napoje z serii Organic: napój migdałowy, napój ryżowy oraz napój owsiany.

Wszystkie nowe napoje roślinne Sante w hurtowni ABE Dystrybucja powstają z wysokiej jakości, starannie dobranych składników, bez zbędnych dodatków – nie zawierają dodatku cukru. Są tłoczone bezpośrednio, co pozwala zachować ich bogaty smak i właściwości. Napoje roślinne Sante Lovege i Organic nie zawierają laktozy są doskonałym zamiennikiem mleka – można dodawać je do kawy, płatków śniadaniowych, deserów, wypieków oraz innych przepisów. Sprawdzą się również jako orzeźwiające i odżywcze napoje.

Kartony nowych napojów roślinnych Sante Sante Lovege i Organic mają biodegradowalne opakowania i obniżony ślad węglowy – w 87% powstają z surowców odnawialnych. Mają też ekologiczne zakrętki z trzciny cukrowej. To produkty dla świadomych klientów, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i dobro planety.

Nowe roślinne napoje Sante w przyjaznych dla planety opakowaniach są dostępne w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.