Aktualności

Naturalne Aromaty – naturalnie dla zdrowia i urody

Naturalne olejki eteryczne to nie tylko piękny zapach – ich używanie niesie korzyści dla zdrowia i urody. Przekonuje o tym polska marka Naturalne Aromaty.

Marka Naturalne Aromaty powstała w 1999 roku – jej fundamenty to wiedza, budowana również na bazie własnych doświadczeń, oraz pasja do olejków eterycznych. Motto marki brzmi: „Nie możesz wyglądać dobrze, jeśli nie czujesz się dobrze”. Produkty Naturalne Aromaty są też odpowiedzią na współczesny tryb życia – szybkie tempo i stres, które odbierają energię do działania i powodują wahania nastroju.

100% natury – olejki eteryczne w ABE Dystrybucja

Marka Naturalne aromaty oferuje duży asortyment w 100% naturalnych olejków eterycznych, pochodzących od sprawdzonych producentów. Produkty Naturalne Aromaty są znane w Polsce i Europie, są składnikiem wielu kosmetyków ekologicznych. Teraz dostępne są także w hurtowni ABE Dystrybucja.

Proponujemy szeroki wybór wysokiej jakości olejków eterycznych marki Naturalne Aromaty. Wśród nich znajdziemy zapachu owocowe, ziołowe, drzewne i kwiatowe, dobrze znane i te bardziej egzotyczne – między innymi bergamota, cynamon, cytryna, drzewo herbaciane, drzewo różane, drzewo sandałowe, eukaliptus, goździk, goździk i bergamota, goździk i mandarynka, jodła, lawenda, melisa, mięta, neroli, paczuli, pomarańcza, sosna oraz świerk.

Naturalne olejki eteryczne – jak używać?

Olejki eteryczne marki Naturalne Aromaty można używać na wiele sposobów, między innymi do kąpieli, w saunie, w odświeżaczach powietrza, do pralki i odkurzacza. Olejkiem można skropić ubrania lub pościel, wykorzystać je do odświeżania powietrza, inhalacji, aromaterapii i masażu. Olejki eteryczne są wartościowym uzupełnieniem składu kosmetyków do pielęgnacji. Warto wiedzieć, że olejki eteryczne to nie tylko zapach, ale też naturalne działanie dla zdrowia, urody i samopoczucia. To naturalne wsparcie organizmu.

Naturalne olejki eteryczne marki Naturalne Aromaty – duży wybór zapachów dostępny w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.