Aktualności

Kętrzyński na Święta i cały rok

Słynny Piernik Kętrzyński i znakomity Majonez Kętrzyński – Kętrzyński 1945 to polski producent z długimi tradycjami.

Historia fabryki Majonezy Kętrzyn sięga 1945 roku. Do lat 60. firma funkcjonowała jako producent kawy naturalnej i zbożowej. W 1962 roku powstała majonezownia, w której produkowano nie tylko majonez, ale również inne produkty – między innymi ciasta w proszku, aromaty do ciast, kisiele, budynie, galaretki, lizaki, syropy owocowe, placki ziemniaczane, a nawet lody. Od 1973 roku Kętrzyński 1945 działa jako spółdzielnia – producent ciast w proszku, majonezów i musztardy. Doświadczenie i nowoczesne zaplecze produkcyjne pozwala na poszerzanie działalności i produkcję wysokiej jakości produktów.

Piernik Kętrzyński – król świątecznych wypieków

Piernik Kętrzyński to prawdziwy król świątecznego tołu, który produkowany jest od 1973 roku. Starannie dobrana kompozycja składników i sprawdzona receptura jest gwarancją wyjątkowego smaku i jakości. Piernik Kętrzyński to baza do prostego przygtowania pysznego ciasta na Boże Narodzenie, o chrupiącej skórce i miękkim, wilgotnym środku. Piernik Kętrzyński można wzbogacić o dodatki – miód, orzechy, suszone owoce, owocowe przetwory czy kawałki czekolady. Upieczone z mieszanki ciato długo pozostaje świeże. Piernik Kętrzyński jest bardzo uniwersalny – doskonały do wypieku ciast i ciasteczek.

Piernik Kętrzyński to produkt, którego nie może zabraknąć w hutowni spożywczej ABE Dystrybucja na Święta Bożego Narodzenia i przez cały rok. Piernik Kętrzyński jest popularny nie tylko w czasie Świąt. To oryginalna alternatywa dla biszkoptu, a z dodatkiem kakao lub czekolady zamieni się w wyśmienite brownie.

W hutowni spożywczej ABE Dystrybucja Piernik Kętrzyński jest dostępny w dwóch gramaturach – 500 i 750 gramów.

Oryginalna receptura na Majonez Kętrzyński

Hitoria firmy zaczęła się od majonezu i do dzisiaj Majonez Kętrzyński jest jednym z najważniejszych produktów w ofercie marki Kętrzyński 1945. Oryginalna receptura i wysokiej jakości składniki są źródłem wyjątkowego smaku Majonezu Kętrzyński, który ma gładką konsystencję, jasnokremową barwę i wyrazisty smak, bez konserwantów ani glutenu.

W ofercie hutowni spożywczej ABE Dystrybucja przed Świętami pojawiła się nowość marki Kętrzyński 1945 – Majonez Kętrzyński o smaku smażonej cebulki. Dodatek smażonej cebulki dodaje całości charakteru, a potrawy z dodatkiem Majonezu Kętrzyńskiego są jeszcze bardziej apetyczne!

Piernik i Majonez Kętrzyński- produkty Kętrzyn 1945 na Boże Narodzenie i przez cały rok w sprzedaży hutowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.