Targi 25 lat

Naturalnie Naturalni – lepiej, taniej i skuteczniej

Robią naturalne kosmetyki, gotują zdrowe jedzenie, podróżują po całym świecie, prowadzą warsztaty o życiu w zgodzie z naturą, a wszystko opisują na blogu. Naturalnie Naturalni postanowili być jak najbardziej samowystarczalni i w miarę możliwości rezygnować z produktów przetworzonych. Teraz przekonują innych, że zamiast sięgać po sklepowe „ gotowce”, wiele rzeczy można stworzyć samemu.

Kremy, mydła, kosmetyki, środki czystości – wszystkie te produkty możemy przygotować samodzielnie, z prostych składników, bez udziału chemii. Brzmi nieprawdopodobnie? Na swoim blogu Naturalnie Naturalni  piszą jak posprzątać łazienkę przy pomocy sody, octu i cytryny, przygotować balsam brązujący, aromatyczne kule do kąpieli, a nawet kremy do twarzy. Prowadzą warsztaty, na których uczą gotowania bez glutenu i cukru, robienia domowego mydła i tworzenia lasów w słoikach.

Naturalnie Naturalni to duet pasjonatów zdrowego stylu życia i samowystarczalności. Martyna Majewska to specjalistka w dziedzinie tworzenia kosmetyków, środków czystości i naturalnych mydeł. W swojej kuchni unika spożywczej chemii. Uczy, jak prowadzić zdrowy dom i żyć w zgodzie z naturą. Szymon Odyjas od lat zafascynowany jest działaniem ludzkiego organizmu. Szuka informacji i dzieli się wiedzą, jak utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji.

Blog Naturalnie Naturalni to bogate źródło wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Martyna i Szymon dzielą się sprawdzonymi przepisami na zdrowe potrawy i recepturami kosmetyków i środków czystości. Polecają wartościowe książki, relacjonują swoje podróże i warsztaty, polecają dobre miejsca w sieci.

Naturalnie Naturalni starają się być samowystarczalni, ale – jak sami mówią – w granicach rozsądku. – Za naszą misję uznaliśmy nauczenie jak największej ilości osób w Polsce i na świecie, że mogą bardzo dużo rzeczy zrobić sami, lepiej, taniej i skuteczniej – mówią Martyna i Szymon.

Na Targach Jubileuszowych ABE Dystrybucja Naturalnie Naturalni poprowadzą warsztaty. Ich uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć naturalne kosmetyki, które będą mogli zabrać ze sobą i przetestować w domu. Zapraszamy do udziału w Targach i warsztatach!

Agnieszka Krępa

Dodaj komentarz