Targi Jubileuszowe

TARGI JUBILEUSZOWE „25 lat ABE Dystrybucja”: Piękno z natury – Strefa Urody

Jak dbać o urodę? Oczywiście naturalnie! Na Targach Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja” coś dla siebie znajdą także miłośnicy naturalnej pielęgnacji i kosmetyków. Podczas wydarzenia 9. lutego w EXPO Kraków powstanie Strefa Urody, wypełniona naturalnymi produktami.

W Strefie Urody wsparciem dla gości wydarzenia będzie specjalistka w dziedzinie kosmetyki – Paulina Chorabik ze Studia Urody „Sisters” w Krakowie. Paulina to absolwentka Europejskiej Szkoły Kosmetyki i Wizażu w Krakowie, która w branży kosmetycznej pracuje już 15 lat. Nasza profesjonalistka specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, takich jak oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Paulina Chorabik wykonuje także masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, zajmuje się też stylizacją brwi i rzęs oraz wykonywaniem makijażu. Na co dzień razem z siostrą Moniką prowadzi Studio Urody „Sisters”, w którym zajmują się fryzjerstwem, kosmetyką oraz medycyną estetyczną. Goście Targów będą mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy i porad kosmetyczki oraz przetestować ciekawe kosmetyki, dostępne w ofercie firmy ABE Dystrybucja.

W Strefie Urody uczestnicy wydarzenia przekonają się o skuteczności promowanych produktów. Będą mogli skorzystać z peelingów, maseczek oraz prostych zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem naturalnych kosmetyków.

Co znajdziemy w Strefie Urody Targów Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja”? Goście przetestują między innymi kosmetyki Rose of Bulgaria, które powstają na bazie drogocennego olejku różanego. Różane kosmetyki mają wyjątkowy zapach i właściwości odżywcze. Marka Apis to producent kosmetyków na bazie naturalnych surowców z Morza Martwego i innych rejonów świata, która łączy naturalne składniki z osiągnięciami współczesnej technologii. Kosmetyki ziołowe i naturalne marki Fitomed powstają w oparciu o wiedzę ludową – firma czerpie z bogactwa świata ziół i kwiatów. Marka Sylveco tworzy produkty w zgodzie z naturą, z myślą o świadomych konsumentach, ze starannie dobranych receptur.

Targi Jubileuszowe „25 lat ABE Dystrybucja” to doskonała okazja do poznania oferty producentów naturalnych kosmetyków. Produkty będzie można dotknąć, powąchać i na własnej skórze przekonać się o ich działaniu. To wszystko już 9. lutego podczas Tragów Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja!

Agnieszka Krępa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *