Targi 25 lat

TARGI JUBILEUSZOWE „25 lat ABE Dystrybucja”: Piękno z natury – Strefa Urody

Jak dbać o urodę? Oczywiście naturalnie! Na Targach Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja” coś dla siebie znajdą także miłośnicy naturalnej pielęgnacji i kosmetyków. Podczas wydarzenia 9. lutego w EXPO Kraków powstanie Strefa Urody, wypełniona naturalnymi produktami.

W Strefie Urody wsparciem dla gości wydarzenia będzie specjalistka w dziedzinie kosmetyki – Paulina Chorabik ze Studia Urody „Sisters” w Krakowie. Paulina to absolwentka Europejskiej Szkoły Kosmetyki i Wizażu w Krakowie, która w branży kosmetycznej pracuje już 15 lat. Nasza profesjonalistka specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, takich jak oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Paulina Chorabik wykonuje także masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, zajmuje się też stylizacją brwi i rzęs oraz wykonywaniem makijażu. Na co dzień razem z siostrą Moniką prowadzi Studio Urody „Sisters”, w którym zajmują się fryzjerstwem, kosmetyką oraz medycyną estetyczną. Goście Targów będą mogli skorzystać z profesjonalnej pomocy i porad kosmetyczki oraz przetestować ciekawe kosmetyki, dostępne w ofercie firmy ABE Dystrybucja.

W Strefie Urody uczestnicy wydarzenia przekonają się o skuteczności promowanych produktów. Będą mogli skorzystać z peelingów, maseczek oraz prostych zabiegów pielęgnacyjnych z użyciem naturalnych kosmetyków.

Co znajdziemy w Strefie Urody Targów Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja”? Goście przetestują między innymi kosmetyki Rose of Bulgaria, które powstają na bazie drogocennego olejku różanego. Różane kosmetyki mają wyjątkowy zapach i właściwości odżywcze. Marka Apis to producent kosmetyków na bazie naturalnych surowców z Morza Martwego i innych rejonów świata, która łączy naturalne składniki z osiągnięciami współczesnej technologii. Kosmetyki ziołowe i naturalne marki Fitomed powstają w oparciu o wiedzę ludową – firma czerpie z bogactwa świata ziół i kwiatów. Marka Sylveco tworzy produkty w zgodzie z naturą, z myślą o świadomych konsumentach, ze starannie dobranych receptur.

Targi Jubileuszowe „25 lat ABE Dystrybucja” to doskonała okazja do poznania oferty producentów naturalnych kosmetyków. Produkty będzie można dotknąć, powąchać i na własnej skórze przekonać się o ich działaniu. To wszystko już 9. lutego podczas Tragów Jubileuszowych „25 lat ABE Dystrybucja!

Agnieszka Krępa

Dodaj komentarz