Aktualności

Oliwa Costa d’Oro – harmonijny smak, najwyższa jakość

Oliwa z oliwek jest wartościowym uzupełnieniem codziennej diety. Warto wybierać dobrej jakości oliwę – to gwarancja odpowiedniego smaku, aromatu i właściwości.

Oliwa Costa d’Oro – pasja i natura

Firma Costa d’Oro wywodzi się z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa. Podstawowe wartości, którymi kieruje się Costa d’Oro to jakość, trwałość oraz przejrzystość, a także pasja do dobrego smaku, który pochodzi z natury. Oliwy włoskiej marki powstają z oliwek zebranych ze złocistych wzgórz oliwnych we włoskiej Umbrii. Dzięki połączeniu tradycji i innowacji powstają wyjątkowe oliwy Costa d’Oro, znane i cenione przez smakoszy z ponad 100 krajów na całym świecie.

Włoskie oliwy Extra Virgin Costa d’Oro

Oliwy Classic Extra Virgin Costa d’Oro to najwyższej kategorii oliwa i włoski klasyk. Jest tłoczona na zimno bezpośrednio z oliwek, z wykorzystaniem metod mechanicznych. Oliwa z pierwszego tłoczenia Costa d’Oro jest wszechstronna i znajdzie uniwersalne zastosowanie w codziennych przepisach. Oliwa Classic Extra Virgin Costa d’Oro ma harmonijny, zbilansowany smak, z owocowymi i ziołowymi nutami, subtelny aromat oraz naturalną, zieloną barwę. Oliwa o zrównoważonym smaku doskonale podkreśli walory różnych potraw.

Oliwy Costa d’Oro w ABE Dystrybucja

W bogatej ofercie wysokiej jakości oliw w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja pojawiła się Oliwa Classic Extra Virgin Costa d’O w butelkach o trzech pojemnościach – 250 i 500 ml oraz 1 l. Dzięki temu każdy klient może wybrać produkt, który najbardziej odpowiada jego potrzebom i stylowi życia. Zdrowe tłuszcze powinny być stałym składnikiem diety – dobrej jakości oliwa z oliwek to doskonały wybór!

Zapraszamy do sprawdzenia nowych oliw Costa d’Oro oraz innych produktów z tej kategorii w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz