Aktualności

Prezenty miodem płynące – zestawy prezentowe Łysoń

Prezenty piękne, pełne słodyczy i praktyczne – zestawy prezentowe dla firm i klientów indywidualnych to doskonały sposób na świąteczny upominek dla każdego!

Łysoń – od pasji do rodzinnej firmy

Firma Łysoń powstała z zamiłowania do pszczelarstwa, które z upływem lat przerodziło się w rodzinne przedsiębiorstwo. Polska firma prowadzi szeroką działalność w branży pszczelarskiej – asortyment obejmuje sprzęt pszczelarski, a także wysokiej jakości miody oraz przetwory i kosmetyki miodowe.

Zestawy prezentowe z miodem w roli głównej

Miód ma wiele cennych właściwości – nie bez powodu mówi się o nim płynne złoto. Zestawy prezentowe Łysoń są pełne wyjątkowych produktów na bazie miodu. Znajdziemy w nich słoiczki polskiego miodu, kremy i owocowe przetwory, trufle, czekolady i inne słodycze oraz kosmetyki do twarzy i ciała – wszystko z dodatkiem miodu z Pasieki Łysoń! Prezentowe zestawy świąteczne dla firm i klientów indywidualnych, pięknie zapakowane w kartonowe pudełka wypełnione z siankiem, dostępne są na specjalne zamówienie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja.

Udane prezenty – zestawy świąteczne w hurtowni ABE Dystrybucja

Zestawy prezentowe dla firm – pracowników, klientów i partnerów biznesowych, ale również upominki świąteczne dla klientów indywidualnych – na Święta Bożego Narodzenia 2020 hurtownia ABE Dystrybucja przygotowała bogatą ofertę eleganckich pudełek, w których znalazły się wybrane wybory z naszego asortymentu. W katalogu znajdują się również zestawy prezentowe Łysoń – miodowe przetwory i luksusowe kosmetyki.

Zestawy prezentowe dla firm – przy zamówieniach większej liczby możliwość rabatu! Zapraszamy do kontaktu z towych marki Łysoń oraz innych propozycji dostępnych w ofercie w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – do zamówienia na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Zestawy prezentowe katalog 2020

Dodaj komentarz