Aktualności

Odkrywaj smak przygody z Bolkiem i Lolkiem!

Bolek i Lolek to bohaterowie serialu animowanego dla dzieci. Ich wesołe przygody towarzyszą dzieciakom już ponad 60 lat! Dzisiaj Bolek i Lolek powracają, a ich uśmiechnięte buzie zdobią etykiety nowej marki napojów Browaru Jan Olbracht. Oranżada, herbatka i lemoniada agrestowa to propozycja dla najmłodszych, którzy kochają wszystko co smaczne i kolorowe, oraz starszych, którzy chcą powrócić do czasów dzieciństwa.

Napoje Bolek i Lolek to orzeźwiające, pełne smaku napoje w szklanych butelkach o pojemności 330 ml. Dostępne są w trzech wyjątkowych smakach – kultowa czerwona Oranżada, pyszna Herbatka oraz słoneczna Lemoniada Agrestowa. Napoje Bolek i Lolek to idealni towarzysze letnich wypraw, wakacyjnych przygód, spotkań z przyjaciółmi, relaksującej przerwy i każdej innej okazji. Smak przygody, dziecięcej beztroski i szczerej radości, polecane przez Bolka i Lolka!

Napoje Bolek i Lolek łączą dzieci i dorosłych. Bolek i Lolek Oranżada, Bolek i Lolek Lemoniada Agrestowa oraz Bolek i Lolek Herbatka są świetnym powodem do zabawy. Kolorowe etykiety przyciągają wzrok, wywołują miłe skojarzenia i uśmiech na twarzy. Teraz można znaleźć je w ofercie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie. Zapraszamy do sprawdzenia oferty marki Bolek i Lolek.

Dodaj komentarz