Aktualności

Trwałe i bezpieczne pojemniki na żywność Lock&Lock

Pojemniki na żywność przydają się w każdej kuchni. Pomagają organizować przestrzeń w szafce lub lodówce, a w razie potrzeby zabrać jedzenie ze sobą. Pojemniki na żywność Lock&Lock to nie tylko praktyczne, ale również bezpieczne rozwiązanie. Są wyjątkowo szczelne, trwałe i nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia.

Firma Lock&Lock powstała w 1978 roku. Od tego czasu produkty tej marki zdobyły dużą popularność na świecie. Pojemniki na żywność Lock&Lock są hermetyczne i szczelne, a przy tym odporne na wiele urazów mechanicznych, przebarwienia i przenikanie zapachów. Wiele spośród produktów Lock&Lock – pojemniki i butelki – powstaje z tritanu, czyli tworzywa, które przypomina plastik, jest jednak wolne od szkodliwych dla ludzkiego zdrowia ftalanów i Bisfenolu-A. Do oferty hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja wprowadziliśmy duży wybór pojemników na żywność oraz butelek marki Lock&Lock.

Butelki Lock&Lock z serii Aqua Tritan oferowane są w różnych kolorach, pojemnościach i rodzajach. Dostępne są butelki o pojemności 500 ml, 550 ml oraz 550 ml z rurką, w kolorach różowym, zielonym i niebieskim. Butelki są poręczne, wyposażone w smycz i wygodny ustnik, odporne na upadki i zarysowania. Butelki Lock&Lock można używać w zamrażarce, zmywarce, a nawet kuchence mikrofalowej. Ciekawym produktem jest butelka „hantelek”, wykonana z bezpiecznego PET, która może posłużyć również jako przyrząd do ćwiczeń.

Wśród produktów Lock&Lock znajdziemy również pojemniki o różnej pojemności, także modele dzielone na trzy ruchome sesje. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii Blocking Hole z czterostronnym systemem zamykania pojemniki są hermetyczne i trwałe, odporne na szeroki zakres temperatur oraz urazy mechaniczne. Żywność przechowywana w takich pojemnikach na dłużej zachowuje swoją świeżość. Ciekawą propozycją są pojemniki z serii Oven Glass, wykonane z żaroodpornego szkła borokrzemowego, które można używać w piekarniku. Pojemniki z serii Interlock są wykonane w technologii stokowania, która pozwala na wygodne przechowywanie produktów i oszczędność miejsca w szafie i lodówce.

Kolejnym produktem z portfolio Lock&Lock dostępnym w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie są kubki termiczne z nierdzewnej stali lotniczej T304. Kubki termiczne Lock&Lock są szczelne, wyposażone w wygodny system otwierania i antypoślizgowy spód. To niezastąpiony gadżet dla miłośnika kawy lub herbaty, który chce mieć swój ulubiony napój zawsze przy sobie.

Pojemniki na żywność pomagają na dłużej zachować świeżość jedzenia, oszczędzić miejsce i bezpiecznie zabrać żywność ze sobą. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, takie jak pojemniki Lock&Lock. Zapraszamy do sprawdzenia oferty produktów.

Dodaj komentarz