Aktualności

Orientalne i błyskawiczne dania Vifon

Dania błyskawiczne to dobry wybór, kiedy nie mamy czasu na gotowanie lub potrzebujemy szybkiego posiłku „na ostatnią chwilę”. Łatwe i szybkie w przygotowaniu produkty Vifon to popularne dania błyskawiczne w wielu różnorodnych smakach, nawiązujących do kuchni orientalnej. 

Dystrybutorem marki Vifon w Polsce jest firma Tan-Viet, obecna na polskim rynku od 1990 roku. Tan-Viet łączy w sobie trzy marki – produkty kuchni japońskiej Tokyoto, sosy, makarony, grzyby, owoce i wiele innych produktów orientalnych marki TaoTao oraz Vifon, czyli orientalne dania w wersji instant. Produkty firmy Tan-Viet znane są Polsce, coraz większą popularność zdobywają także na rynkach zagranicznych.

W hurtowni ABE Dystrybucja w Krakowie można znaleźć szeroki wybór produktów w orientalnym stylu, których producentem lub dystrybutorem jest firma Tan-Viet. W ostatnim czasie asortyment ABE Dystrybucja uzupełniły kolejne nowości.

Oryginalnym pomysłem na szybki posiłek są trzy nowe dania błyskawiczne, które nawiązują do tradycji kuchni orientalnych. Nowe smaki dań błyskawicznych Vifon to Zupa w stylu tajskim o smaku owoców morza Seafood Tom Yum, Zupa w stylu indyjskim o smaku curry Indian Style Curry oraz Zupa w stylu marokańskim o smaku kurczaka Maroccan Style Kitchen. Bogactwo przypraw nadaje daniom Vifon wyjątkowy smak i aromat, a duża ilość pszennych klusek sprawia, że szybki posiłek o orientalnym charakterze jest bardzo pożywny.

Wśród nowości w hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się także propozycje dla miłośników tradycyjnej zupy Ramen oraz wyrazistych smaków – Zupa Ramen o smaku chili Vifon w kubku oraz w folii, do przygotowania we własnym naczyniu. Kolejne nowości to seria wygodnych dań błyskawicznych w kubkach, których zawartość wystarczy zalać wodą, zamieszać i przykryć na kilka minut – gotowe danie można jeść prosto z kubka. Produkt dostępny jest w trzech wariantach smakowych – Zupa wegetariańska o smaku ostro-kwaśnym Pho Chua Chay, Zupa o smaku kurczaka Pho Ga oraz Zupa o smaku wołowiny Pho Bo. 

Seria błyskawicznych zup Vifon, które uzupełniły asortyment hurtowni ABE Dystrybucja, to Zupa wegetariańska Pho Chay Rau, Zupa o smaku kurczaka Pho Ga oraz Zupa o smaku wołowiny Pho Bo. Ciekawa nowość marki Vifon to trzy rodzaje zup błyskawicznych w miskach, dzięki którym szybki posiłek nabiera bardziej tradycyjnego stylu – Zupa wegetariańska Pho Bo, Zupa o smaku kurczaka Pho Ga oraz Zupa o smaku wołowiny Pho Bo.

Dania błyskawiczne Vifon docenią osoby zabiegane, które chcą zaoszczędzić trochę czasu, bez rezygnacji z ciepłego posiłku. Błyskawiczne dania Vifon sprawdzą się w takich wyjątkowych sytuacjach.

Więcej produktów marki Vifon do sprawdzenia w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – zapraszamy!

Dodaj komentarz