Aktualności

Klareko – czystość w zgodzie z naturą

Kosmetyki dla domu Klareko to naturalna alternatywa dla chemicznych środków czystości.  Środki czystości Klareko powstają z naturalnych składników, z pasji i troski o przyrodę i zdrowie. W hurtowni ABE Dystrybucja pojawiły się nowe produkty polskiej marki – produkty do prania oraz mycia naczyń. 

Klareko to polska firma, stworzona przez pasjonatki ekologii i zdrowia. Środki czystości oraz preparaty do prania marki Klareko powstają z naturalnych, przyjaznych dla przyrody i ludzi składników, bez sztucznych, potencjalnie szkodliwych dodatków. Dodatek aromatycznych olejków eterycznych sprawia, że sprzątanie staje się przyjemniejsze.

Do oferty hurtowni ABE Dystrybucja trafiły nowe produkty marki Klareko. Asortyment naturalnych preparatów piorących i sprzątających uzupełniły naturalne środki do prania i mycia naczyń.

Bieluchny Proszek do prania Klareko przeznaczony jest do prania białych i jasnych tkanin. Produkt ma prosty, naturalny skład i jest dostępny trzech wariantach – Bieluchny proszek do prania Różowy grejpfrut, mięta, Słodka pomarańcza, lawenda oraz Bezzapachowy, zapakowane w kartoniki o pojemności 1 kilograma. Do zapachowych płynów do płukania tkanin Milusie Tkaniny dołączył wariant bezzapachowy. Vege Mydło do prania oraz Odplamiające Mega mydło bezzapachowe to kolejne produkty, które ułatwiają przyjazne dla zdrowia i środowiska pranie.

Ciekawą propozycją dla osób dbających o przyrodę są preparaty do mycia naczyń o naturalnym składzie – mydła do mycia naczyń GARmydło bezzapachowe i GARmydło cytrusowe oraz Tabletki do zmywarki. Ich receptura pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń z naczyń. Produkty do mycia naczyń Klareko zapakowane są w opakowania bez plastiku.

Czystość i porządek, w zgodzie z naturą, przyjazne dla zdrowia – zapraszamy do sprawdzenia ofert naturalnych kosmetyków dla domu marki Klareko, dostępnych w hurtowni ABE Dystrybucja.

Dodaj komentarz