Aktualności

Oryginalne greckie smaki w hurtowni ABE Dystrybucja

Tradycyjne wyroby, które są źródłem smaku, zdrowia oraz przyjemności dla ciała i ducha – autentyczne greckie produkty pojawiły się w ofercie hurtowni ABE Dystrybucja.

Firma Dameco to polski dystrybutor autentycznych, tradycyjnych produktów z Grecji. Dzięki dobrym relacjom z greckimi i włoskimi dostawcami, Dameco dostarcza klientom wysokiej jakości wyroby, jak najmniej przetworzone, o niepowtarzalnym smaku i wyjątkowych właściwościach.

Iorgos – w 100% grecka oliwa z oliwek

Produkty Iorgos to oryginalne greckie produkty – sercem marki są oliwki, oliwy i chałwy. Wyroby Iorgos powstają z oliwek pochodzących z Grecji Zachodniej. To region położony nad Morzem Jońskim, o łagodnym i wilgotnym klimacie, dzięki czemu oliwki zebrane w tej części Grecji mają znakomity smak.

Produkty Iorgos to przede wszystkim oliwki greckie w rozmiarze Collosal – Oliwki Kalamata, Oliwki zielone całe, Oliwki zielone drylowane oraz Oliwki zielone nadziewane – z migdałami, z czosnkiem i z papryką. Ofertę marki Iorgos uzupełniają Pasta z oliwek Kalamata, Pasta z oliwek zielonych oraz Chałwa pistacjowa i Chałwa waniliowa.

Oliwa z oliwek Extra Virgin Iorgos jest produkowana na Krecie środkowej. Powstaje z oliwek odmiany Koroneiki, dzięki czemu ma wyrazisty, lekko trawiasty posmak, z nutą owoców i goryczki. Wyroby marki Iorgos są od lat kupowane od tego samego greckiego producenta – to zapewnia ich sprawdzoną jakość.

Phileos of Sparta – oliwa z legendarnej Sparty

Oliwa z oliwek Phileos of Sparta to oliwa z pierwszego tłoczenia, produkowana w gajach oliwnych w Molaoi, Asopos i Monemvasia na Penelopezie przez kooperatywę lokalnych rolników, ze słynnych odmian Athinolia i Koroneiki. Oliwy Phileos of Sparta posiadają oznaczenie geograficzne Lakonii. Wyróżniają się delikatnym aromatem, z delikatną nutką pieprzu.

Propozycje dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to oryginalne oliwy – Oliwa z oliwek Extra Virgin oraz ekologiczna Oliwa z oliwek Extra Virgin w butelkach o pojemności 250 ml i 500 ml. Ciekawym produktem jest Oliwa z oliwek Extra Virgin w puszce o dwóch pojemnościach.

Miłośnicy greckich smaków do wyboru mają również oliwy Nikolopoulos – tłoczone z oliwek rosnących w rodzinnych gajach na południu Peleponezu. Oliwa z oliwek Nikolopoulos powstają z oliwek odmiany Koroneiki, charakteryzują się trawiastym aromatem i niską kwasowością.

Oferta Dameco obejmuje również oryginalne polskie produkty z linii „Specjały świętego Antoniego”. Kiszony czosnek niedźwiedzi z tej serii powstaje z czosnku dziko rosnącego w Bieszczadach – to oryginalna kiszonka o ciekawym smaku i właściwościach.

Greckie, autentyczne wyroby doskonałej jakości – wybór produktów Dameco w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja dostępny jest w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz