Aktualności

ToTa dobra mąka!

Dobra mąka to podstawa domowych wypieków i mącznych potraw. Młyny zbożowe Żabczyńscy dostarcza wysokiej jakości produkty, przydatne w każdej kuchni – dobra mąka ToTa!

Młyny zbożowe Żabczyńscy to polski producent mąki, z wieloletnim doświadczeniem w branży zbożowo-młynarskiej – Rafał Żabczyński założył pierwszy młyn w 1942 roku, w Łaskarzewie. Młyny Żabczyńscy to w 100% polski kapitał, a rozwijająca się firma zachowała swój rodzinny charakter. Obecnie działają młyny pszenne w Łaskarzewie i Łukowie oraz młyn żytni w Stoczku Łukowskim. W nich powstaje dobra mąka – ToTa mąka. Od 2017 roku młyny Żabczyńscy rozszerzyły swoją działalność ze współpracy z klientem hurtowym do sprzedaży detalicznej.

Dobra polska mąka ToTa

Mąki ToTa są mielone ze starannie dobieranych ziaren zbóż, w oparciu o nowoczesne wymagania rynki oraz systemy zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, zgodnie z aktualnymi normami. Dostawy zboża są szczegółowo kontrolowane. Takie podejście zapewnia bezpieczeństwo i wysoki poziom mąki ToTa.

Mąka ToTa w hurtowni ABE Dystrybucja

Mąka to podstawowy produkt w każdej kuchni. Jest niezbędna do wypieku ciast, ciasteczek, domowego chleba i bułek. Mąka to baza wielu przepisów – robi się z niej pierogi, kopytka, makarony, pizzę, naleśniki i różnego rodzaju placki, używa się jej także jako panierki lub zagęstnika. Mąka żytnia ma zastosowanie do wyrobu domowego zakwasu na żurek. Sekretem udanego pieczenia i gotowania jest dobra mąka, odpowiednio dobrana do przepisu.

Produkty ToTa dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja to szeroki wybór mąk różnego typu, o różnych właściwościach i przeznaczeniu. W asortymencie ABE Dystrybucja znalazły się mąki pszenne – Tortowa typ 450, Luksusowa typ 500, Chlebowa typ 750 oraz Krupczatka; mąki żytnie – Żytnia typ 750 i Razowa typ 2000 oraz mąki orkiszowe – Jasna typ 650 i Pełnoziarnista. Ofertę uzupełnia specjalna mąka pszenna typu 00, czyli bardzo lekka Mąka pszenna do pizzy, doskonała do przygotowania doskonałego ciasta na domową pizzę w tradycyjnym włoskim stylu albo delikatnej, aromatycznej focacci.

Mąki ToTa, które można znaleźć w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja łączą w sobie doskonałą jakość i atrakcyjną cenę. Mąki z Młynów Żabczyńscy mają kolorowe, wyróżniające się opakowania oraz dobrze widoczną nazwę i typ, co ułatwia codzienne zakupy. Mocną stroną opakowań mąki ToTa jest informacja o ich zastosowaniu, umieszczona na każdym opakowaniu. Dzięki takiej podpowiedzi każdy klient szybko i wygodnie znajdzie na sklepowej półce mąkę odpowiedniego typu – klasyczną pszenną, żytnią oraz wartościową orkiszową mąkę. Mąki ToTa sprawdzą się zarówno w tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni.

Znakomite, polskie mąki do codziennego wykorzystania w kuchni, dostępne w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja – w sprzedaży hurtowej na platformie B2B lub w sklepie detalicznym Chili24.

Dodaj komentarz