Targi 25 lat

TARGI JUBILEUSZOWE „25 lat ABE Dystrybucja” – Patroni i Partnerzy

Targi Jubileuszowe ABE Dystrybucja to ważne wydarzenie dla branży spożywczej oraz branż związanych ze zdrowym, naturalnym i ekologicznym stylem życia. Podczas Targów są z nami najbardziej znane czasopisma branżowe w Polsce – „Ekodostawcy”, „Biokurier”, „Moja Harmonia Życia” i „Żyj Naturalnie” oraz lokalni Partnerzy – cafe bistro Niebieskie Migdały.

Ekodostawcy – branża ekologiczna

Magazyn „Ekodostawcy” to pierwszy i jedyny miesięcznik branży ekologicznej w Polsce. Czasopismo „Ekodostawcy” każdego miesiąca dociera do 7 tysięcy osób działających w branży ekologicznej i naturalnej żywności. Magazyn czytają osoby związane z naturalną żywnością, producenci i dystrybutorzy. Celem magazynu „Ekodostawcy” jest promowanie zdrowego i świadomego życia oraz kreowanie ekotrendów. Miesięcznik współpracuje z wiodącymi markami, a także producentami, którzy dopiero wchodzą na ekorynek. W miesięczniku „Ekodostawcy” znajdziemy nowinki branżowe, wywiady, prezentacje produktów i artykuły związane z prowadzeniem biznesu w branży ekologicznej. Wydania „Ekodostawcy” dostępne są w formie prenumeraty.

Biokurier – produkty i żywność ekologiczna

Czasopismo i portal „Biokurier” są skierowane do wszystkich zainteresowanych produktami ekologicznymi oraz rynkiem żywności ekologicznej w Polsce – od konsumentów, przez sprzedawców, dystrybutorów, aż po rolników prowadzących uprawy ekologiczne. Czytelnicy „Biokuriera” mają dostęp do wartościowej wiedzy o jedzeniu i kosmetykach oraz zdrowych przepisów, a także ciekawostek na temat prowadzenia ogrodu. Dowiedzą się, gdzie warto wypoczywać i co czytać. „Biokurier” dostarcza informacji o ekorynku oraz wydarzeniach z branży. Na portalu „Biokurier” każdego dnia można znaleźć świeże treści na temat żywności ekologicznej, tradycyjnej i lokalnej.

Moja Harmonia Życia – życiowa równowaga

Ogólnopolski miesięcznik „Moja Harmonia Życia” ma niezwykle szeroką tematykę. Redaktorzy magazynu poruszają tematy związane ze zdrowym i naturalnym odżywianiem, rozwojem osobistym, psychologią, naturą i ekologią oraz filozofią i sferą ducha. „Moja Harmonia Życia” jest magazynem skierowanym do osób, które chcą poprawić swoje życie i zdrowie, a jednocześnie zadbać o naturę. Czytelnicy znajdą tutaj praktyczne porady i wskazówki oraz wywiady z interesującymi ludźmi. „Moja Harmonia Życia” radzi, jak szukać równowagi w życiu, aby żyć zdrowo i szczęśliwie. Magazyn dostępny jest w wersji papierowej i online.

Żyj Naturalnie – zdrowe i świadome życie

Czasopismo „Żyj Naturalnie” łączy pasjonatów zdrowego stylu życia w zgodzie z naturą. Redaktorzy „Żyj Naturalnie” współpracują ze specjalistami, śledzą ostatnie badania i najnowsze trendy, aby dostosować je do naturalnego sposobu bycia. Magazyn „Żyj Naturalnie” prezentuje holistyczne podejście, w którym zdrowie jest efektem połączenia zdrowego odżywiania z relaksem, sportem, naturalnej kosmetyki i medycyny naturalnej, czyli elementów świadomego życia. Porady dietetyka, zdrowe przepisy, testy produktów, informacje o wydarzeniach – czytelnicy „Żyj Naturalnie” mogą poszerzać swoją wiedzę w różnych obszarach, ponieważ informacje są podawane fachowo, ale przystępnie. Kolejne wydania „Żyj Naturalnie” są do kupienia w salonikach prasowych lub w postaci prenumeraty.

Offset Magazyn – dla mieszkańców Małopolski i Podkarpacia

Bezpłatny miesięcznik „Offset” jest skierowany przede wszystkim do mieszkańców Małopolski i Podkarpacia. Magazyn porusza szeroką tematykę – sport, fitness, zdrowie, przepisy i wiele innych tematów, interesujących dla czytelników w każdym wieku. Bezpłatny magazyn „Offset” jest dostępny w miejscach takich jak w salony kosmetyczne i fryzjerskie, kawiarnie, teatry, domy kultury, kancelarie, kluby fitness, gabinetach lekarskich i przychodniach. „Wydawnictwo medialne – Ewelina Dziuba” zajmuje się także przygotowaniem i wydawaniem materiałów informacyjnych i promocyjnych, a także usługami graficznymi.

Niebieskie Migdały – kawa, desery, lunche i nie tylko!

Niebieskie Migdały przy Placu Wszystkich Świętych w Krakowie to kawiarnia, bistro i miejsce spotkań. W przytulnym i klimatycznym cafe bistro można napić się kawy i zjeść pyszny deser, na przykład ciastka migdałowe lub słynne niebieskie migdały. W ciągu dnia Niebieskie Migdały to idealne miejsce na szybki lunch – warto spróbować naturalnych smoothie, kanapek na bazie krakowskich obwarzanków lub ciepłych i focaccii. Wieczory w Niebieskich Migdałach to z kolei smaczne przekąski, starannie wyselekcjonowane wino oraz piwa rzemieślnicze. A to wszystko tylko kilka kroków od krakowskiego Rynku.

Studio Urody „Sisters” – kosmetyka i fryzjertwo

Dwie siostry – fryzjerka Monika i kosmetyczka Paulina w 2009 roku postanowiły połączyć swoje siły. W ten sposób niewielki salon fryzjerski przekształcił się w studio urody, w którym obecnie działają gabinet kosmetyczny ze stanowiskiem do pielęgnacji dłoni oraz studio fryzjerskie dla kobiet i mężczyzn. Studio Urody „Sisters” na ulicy Wielickiej oferuje usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki oraz medycyny estetycznej.

Fundacja Ziarnko Maku

Celem Fundacji jest tworzenie dobrej edukacji oraz prowadzenie działań wspierających rodzinę, osoby niepełnosprawne oraz w trudnej sytuacji życiowej. Ważnym projektem Fundacji jest budowa Centrum Edukacji, Diagnozy i Rehabilitacji, czyli C.E.D.R. Ma to być miejsce, w którym dzieci, młodzież i dorośli znajdą przestrzeń do rozwoju we wszystkich sferach życia. C.E.D.R. będzie również pomagać osobom z różnym rodzajem niepełnosprawności. Centrum Edukacji, Diagnozy i Rehabilitacji obejmie opieką dzieci, które w ośrodku otrzymają pełną pomoc w zakresie edukacji, psychologii, zdrowia i rehabilitacji, między innymi w oparciu o pedagogikę Marii Montessori oraz myśl Kościoła Katolickiego.

Dodaj komentarz