Aktualności

Pełne smaku i energii przekąski Eurohansa

Wyjątkowe połączenie orzechów, owoców i czekolady – słodkie nowości Eurohansa to pyszny pomysł na małą przekąskę, która doda energii w ciągu dnia.

Firma Eurohansa to polski producent orzechów i bakalii w czekoladzie. Oryginalne receptury, wiele lat doświadczenia oraz pasja do słodkości – z tego połączenia powstają lubiane przez konsumentów słodycze Eurohansa. Producent rozszerza swoje portfolio o kolejne propozycje. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie są już dostępne nowości od marki Eurohansa – linie batonów SHE ENERGY i HE ENERGY oraz Smart Bites, czyli bakalie i orzechy w czekoladzie „na raz”.

Batony SHE ENERGY to kompozycja owoców, orzechów i czekolady. Słodka i lekka przekąska dostępna jest w 3 pysznych smakach – baton z migdałami, nerkowcem, wiśniami, żurawinami i czekoladą, baton z migdałami, morelami, rodzynkami i czekoladą oraz baton z migdałami, nerkowcem, borówkami, płatkami kokosowymi i czekoladą. W produktach HE ENERGY znajdziemy chrupiące orzechy i wyśmienitą czekoladę. To przepyszna, a zarazem pożywna przekąska na różne okazje, w 3 wariantach smakowych – baton z migdałami, nerkowcem, orzeszkami arachidowymi i czekoladą mleczną, baton z orzeszkami arachidowymi i czekoladą mleczną oraz baton z pistacjami, migdałami, orzeszkami arachidowymi i czekoladą. Batony SHE ENERGY i HE ENERGY nie zawierają syropu glukozowego. To doskonała porcja naturalnej energii, którą można mieć zawsze przy sobie – w domu, szkole, pracy, podróży.

Smart Bites to kolejny sposób na smaczną i wartościową przekąskę, którą można zabrać wszędzie ze sobą. Orzeszki ziemne w czekoladzie mlecznej oraz Rodzynki w czekoladzie mlecznej zapakowane są w poręczne, podłużne opakowanie, które bez problemu zmieści się w torebce lub plecaku. Bakalie i orzechy w czekoladzie Smart Bites to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych, które lubią łączyć smaczne z wartościowym. Smart Bites to produkty bezglutenowe.

Ciekawe nowości oraz inne wyjątkowe słodycze marki Eurohansa można znaleźć w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie – zapraszamy!

Dodaj komentarz