Aktualności

Granex – ziarna pełne zdrowia

Unikalne receptury i starannie dobrane składniki to sekret wyjątkowego smaku produktów marki Granex. Granex to polska firma od 1990 roku zajmuje się produkcją zdrowej żywności z pełnych ziaren zbóż.

Produkty zbożowe to ważny element zdrowej i zróżnicowanej diety – są źródłem składników mineralnych, błonnika i białka. Firma Granex to polski producent wafli, pieczywa lekkiego, płatków śniadaniowych oraz produktów o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego.  Produkty Gramex są wytwarzane są bez użycia sztucznych dodatków – są odpowiednie dla osób, które dbają o zdrowie i sylwetkę. Produkty Granex powstają z wysokiej jakości ziaren zbóż – w nowoczesnych zakładach produkcyjnych używane są pszenica, żyto, owies, kukurydza, ryż i jęczmień, a także coraz bardziej popularne orkisz oraz amarantus. Wyjątkowym składnikiem niektórych produktów marki Granex z dodatkiem miąższu z owoców baobabu. Propozycje marki Granex pojawiły się w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Do gamy produktów oferowanych przez hurtownię ABE Dystrybucja trafiło pieczywo, które dzięki zastosowanym metodom produkcji zachowuje wiele wartości odżywczych zbóż – są to produkty ekologiczne Pieczywo 7 Zbóż, Pieczywo zawiera błonnik, Pieczywo z dodatkiem amarantusa, Pieczywo z dodatkiem miąższu z owoców baobabu oraz Pieczywo Baobab kukurydziano-ryżowe z dodatkiem miąższu z owoców baobabu. Wafle Granex to lekka alternatywa dla tradycyjnego pieczywa – Wafle ryżowe naturalne, Wafle kukurydziane oraz Wafle kukurydziane z solą morską produkowane są z pełnych ziaren.

Do oferty hurtowni ABE Dystrybucja trafiła także linia produktów bogatych w błonnik – Pałeczki wielozbożowe z dodatkiem błonnika Junior, Pałeczki wielozbożowe z dodatkiem błonnika, Pałeczki wielozbożowe z siemieniem lnianym oraz Pieczywo z pełnych ziaren sześciu zbóż. Doskonałą propozycją na wartościowe i szybkie w przygotowaniu śniadanie są płatki marki Granex – Poduszki owsiane oraz ekologiczne produkty Junior Płatki Kuleczki o smaku czekoladowym Biofit i  Junior Płatki Kółeczka o smaku toffi Biofit. Wybór chrupiących, zbożowych przekąsek uzupełniają ekologiczna Przekąska owsiano-orkiszowa Biofit oraz ekologiczne chrupki kukurydziane w kształtach, które polubią najmłodsi – Kwiatki, Misie i Krokodylki.

Produkty Granex to wartościowe uzupełnienie codziennej, smacznej i zdrowej diety – zapraszamy do poznania oferty tej marki w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz