Aktualności

Polan – przetwory jak domowe

Dzięki przetworom możemy cieszyć się smakiem oraz wartościami odżywczymi warzyw i owoców przez cały rok. Polska firma Polan od lat pracuje nad jakością swoich produktów. Z połączenia tradycji, nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości surowców powstają wyroby o domowym charakterze.

Historia firmy Polan rozpoczyna się w 1969 roku, od niewielkiej, rodzinnej wytwórni ogórków konserwowych. Pierwsze produkty zyskały zaufanie klientów, dzięki czemu możliwy był dalszy dynamiczny rozwój firmy. Obecnie przetwory marki Polan powstają w Małopolsce, w nowoczesnym zakładzie, położonym w ekologicznie czystym regionie. Do portfolio producenta trafiły kolejne produkty – przetwory owocowe i warzywne oraz dania gotowe. Tradycyjne wyrony firmy Polan wzbogaciły ofertę hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Właściciele i twórcy firmy Polan dokładają starań, aby przetwory marki zachowały swój wyjątkowy, domowy charakter, za który doceniają je eksperci, przyznając firmie Polan wiele wyróżnień, a przede wszystkim klienci, którzy od lat wybierają produkty tej marki.

Co wyróżnia produkty firmy Polan? Przetwory Polan powstają na bazie słowiańskich receptur, ze składników naturalnego pochodzenia i nie mają w swoim składzie mięsa. Warzywa i owoce powinny być częścią zdrowego i świadomego stylu odżywiania – przetwory marki Polan to kolejny sposób, aby wprowadzić produkty naturalnego pochodzenia do codziennej diety. Wśród produktów dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie znajdziemy duży wybór warzywnych sałatek, przetwory z ogórków, gotowe dania, a także przetwory owocowe, które sprawdzą się w domowych wypiekach i deserach.

Zapraszamy po więcej informacji na temat przetworów firmy Polan, które pojawiły się w asortymencie hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie!

Dodaj komentarz