Aktualności

Owocowe inspiracje od Prospona

Dodatki cukiernicze i piekarnicze,  frużelina oraz inne pełne owoców przetwory – firma Prospona już od 1998 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości produktów. Wybór produktów tej marki można znaleźć w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Firma Prospona jest znana przede wszystkim w branży cukierniczej jako rzetelny dostawca dodatków cukierniczych, takich jak między innymi nadzienia i pasty owocowe, masy makowe, owoce pasteryzowane i kandyzowane, posypki i puree owocowe oraz sztuczny miód. Z wysokiej jakości produktów marki Prospona mogą korzystać także konsumenci, którzy chcą przygotować wyjątkowe wypieki oraz desery we własnym domu. Z myślą o miłośnikach cukiernictwa hurtownia spożywcza ABE Dystrybucja w Krakowie rozszerzyła swoją ofertę o produkty marki Prospona.

Ciekawą propozycją firmy Prospona jest Frużelina®, czyli owoce zanurzone w gęstym, lśniącym żelu. Owoce w tej postaci to wygodny składnik domowych deserów i wypieków. Frużelina® Prospona doskonale sprawdzi się także jako dodatek do potraw podawanych na słodko, na przykład naleśników, omletów, pierogów, ryżu lub makaronów. W hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie dostępna jest Frużelina® Prospona w kilku wariantach smakowych – Owoce leśne, Żurawina, Czarna jagoda, Wiśnia oraz Truskawka. Z myślą o wielbicielach jabłek powstała „Szarlotka” Prospona, czyli jabłka prażone w kostce, dostępne także w wersji z morelami i brzoskiwniami. „Szarlotka” Prospona ułatwia przygotowanie domowej szarlotki, ale jest także ciekawym dodatkiem do deserów oraz innych ciast i ciasteczek.

Gotowa Masa makowa z bakaliami Prospona jest dobrym składnikiem bułek drożdżowych, makowców, strucli i tortów makowych, mazurków, kruchych i drożdżowych ciast, drożdżówek oraz ciast francuskich i półfrancuskich, a także kremów, lodów oraz innych deserów. Masa makowa z bakaliami Prospona znajdzie zastosowanie podczas przygotowania kutii, pierogów albo klusek z makiem.

Ofertę dodatków cukierniczych marki Prospona w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie uzupełniają Skórka pomarańczowa kandyzowana, Mieszanka keksowa kandyzowana, płynny Miód sztuczny oraz marmolada twarda o smaku różanym, dostępna w opakowaniach o dwóch pojemnościach.

Owocowe przetwory i inne produkty marki Prospona to oryginalny sposób na wyjątkowe domowe desery, ciasta oraz inne domowe wypieki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyrobów tego producenta, dostępnych w hurtowni spożywczej ABE Dystrybucja w Krakowie.

Dodaj komentarz