Aktualności

Program Lojalnościowy 2020: Konferencja Handlowa ABE Dystrybucja – „Podróże małe i duże”

Program Konferencja Handlowa ABE Dystrybucja – „Podróże małe i duże” to Program Wsparcia Sprzedaży dla klientów hurtowni. Uczestnicy programu, współpracując z ABE Dystrybucja, mogą zdobyć nagrodę w postaci udziału w konferencji handlowej w jednym z trzech atrakcyjnych miejsc – Dubaj, Korfu i Zakopane.

Program Lojalnościowy ABE Dystrybucja rozpoczął się 7 stycznia i potrwa do 30 kwietnia 2020 roku. Kto może zostać uczestnikiem programu? Jest on skierowany do kontrahentów ABE Dystrybucja, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa w Programie Wsparcia Sprzedaży oraz spełnią warunki opisane w regulaminie.

Program ma formę konkursu. Zadania konkursowe zostały indywidualnie określone dla każdego z Uczestników. Program Wsparcia Sprzedaży ma wzmocnić relacje handlowe oraz zintensyfikować współpracę między klientami ABE Dystrybucja a hurtownią.

Nagrodą dla uczestników Programu Lojalnościowego jest jednoosobowe zaproszenie na Konferencję Handlową ABE Dystrybucja – „Podróże małe i duże”. Miejscem Konferencji są trzy wyjątkowe lokalizacje – Dubaj w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korfu w Grecji oraz Zakopane w polskich Tatrach. Ciekawe zabytki, piękne widoki i fascynujące kultury – wyjazd na jedną z Konferencji to doskonała okazja do poszerzenia swoich horyzontów.

Zapraszamy do udziału w Programie Konferencja Handlowa ABE Dystrybucja – „Podróże małe i duże”!

Chęć udziału w konkursie prosimy zgłaszać u przedstawicieli handlowych ABE Dystrybucja.

Dodaj komentarz